Herná konzola so zabudovanou frítézou od KFC?! Dúfame, že je to len vtip…

Nenechajte si ujsť

Branislav Petrus
Branislav Petrus
Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.

Hráči sa už teraz môžu tešiť na príchod dvoch generačných konzolPlaystation 5 a Xbox Series X, no do partie sa pridá pravdepodobne aj úplne nový kúsok od nepravdepodobného vyzývateľa. Ohlásila nám obľúbená fastfoodová sieť skutočne príchod novej konkurencie alebo je herná konzola od KFC s názvom „KFConsole“ niečo úplne iné?

Prvé predstavenie tejto bizarnej novinky prebehlo len deň po podujatí SONY PS5 a na sociálnych sieťach sa hneď rozvinuli diskusie o tom, na čo sa to vlastne pozeráme. Vo vnútri zariadenia totiž nechýba ani fritéza.

Vyjde 12. novembra 2020 skutočne herná konzola od KFC?

Playstation 5 vyzerá ako Sauronova veža, Xbox Series X ako Ficov hranol a KFConsole pripomína kýbeľ plný kuracích krídel. S tým rozdielom, že namiesto originálnej verzie si ho predstavte v elegantnom čierno-červenom prevedení s vypínačom a diskovou jednotkou.

Ktoré hry si na nej budeme môcť zahrať ostáva tajomstvom, ale podľa všetkého žiadne a podporu 4K rozlíšenia pri 120 fps nečakajte.

Herná konzola KFC
Zdroj: extremetech.com

Vtip alebo realita?

Odhalenie konzoly od KFC je samozrejme len vtip, a aj keď sa to tak nezdá, zdielané video ma pôvod z Twitter účtu Kfcgaming a hešteg memes v popise tomu značne napovedá.

Kfcgaming je takýmito príspevkami už veľmi dobre známy a 12. novembra sa žiadny príchod hernej konzoly neočakáva. Ale čo presne sa v ten deň udeje netušíme, no hláška spoločnosti Kentucky Fried Chicken sa z „Finger lickin‘ good“ na „Finger clickin‘ good“ meniť nebude.

Okrem vyššie opísaného vtipu od KFC, ktorý už pozná dátum vydania, nepoznáme ešte ani oficiálne dátumy pre konzoly Playstation 5 a Xbox Series X. Avšak Sony a Microsoft nám k ním odhalili aspoň všetky herné tituly, z ktorých si zaručene vyberie každý jeden hráč. Ak vás zaujímajú nadchádzajúce hry na PS5, klikajte tu a fanúšikovia Xboxu, klikajte tu.

Je podľa vás herná konzola od KFC len vtip alebo sa skutočne pozeráme na príchod KFConsole? O vaše názory sa s nami nezabudnite podeliť v sekcii komentárov. 

Zdroj: twitter.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -