Hry

Zahrajte si v hernom turnaji Red Bull M.E.O. a cestujte do Madridu

Herný turnaj Red Bull M.E.O.

Dobré správy pre všetkých fanúšikov mobilných hier. Herný turnaj Red Bull M.E.O. vstupuje do svojho druhého ročníka a opäť je otvorený aj pre všetkých gamerov zo Slovenska. Tento rok môžete svoje majstrovstvo predviesť v stratégii Clash Royale, alebo v kartovej hre Hearthstone

Registrujte sa, zabojujte v online kvalifikáciách a ak budete najlepší, postúpite až na národné offline finále, ktoré bude v Prahe 30. novembra 2019. Práve tam sa ukáže, kto je kráľom mobilných hier na Slovensku aj v Česku a kto pôjde na svetový šampionát. Ten bude vo februári 2020 v Madride a stretnú sa na ňom gameri z viac ako tridsiatich zemí.

Red Bull M.E.O.

Zdroj: Sebastian Villegas / Red Bull Content Pool

Na prvom globálnom finále Red Bull M.E.O. v nemeckom Dortmunde, ktoré sa odohralo vo februári, zabojovalo o titul 36 hráčov mobilnej stratégie Clash Royale. Do výberu tých najlepších sa prepracoval aj Slovák Daniel “danoboss” Sehnoutek. Mladý gamer sa v turnaji dostal do top šestnástky a z Nemecka si nakoniec odniesol parádne tretie miesto. Víťazom sa stal Liam “ThunderStruck” McCaron z Veľkej Británie.

V poradí druhé pokračovanie Mobile Esports Open prinesie v najbližších mesiacoch na Slovensko a do Česka najväčší Clash RoyaleHearthstone turnaj. Online kvalifikácie prebehnú už čoskoro, tak sa nezabudnite registrovať. Ukážte svojim súperom, v ktorej hre ste neporaziteľní!

Viac informácií

Zdroj: TS Red Bull

Andrej Cvik
About author

Volám sa Andrej, mám 19 rokov, som študentom vysokej školy a verím, že tvorením sa dá zmeniť svet k lepšiemu. // Moje TOP tri najobľúbenejšie veci na svete sú káva a moje dve mačky.
  Related posts
  Hry

  Ďalšia hra na PlayStation 5 je potvrdená. Quantum Error je kozmicko-hororovou strieľačkou

  Hry

  Hra The Last of Us Part II je kvôli epidémii odložená na neurčito. Dočkáme sa ešte vôbec vydania?

  Hry

  Prvý krátky teaser na hru Grand Theft Auto 6 odhaľuje zasadenie vo Vice City

  Hry

  Nové informácie o GTA 6: Zrejme poznáme prvú postavu a vydanie nemusí byť vôbec ďaleko

  Pridaj komentár