Zahrajte si v hernom turnaji Red Bull M.E.O. a cestujte do Madridu

Nenechajte si ujsť

Andrej Cvik
Andrej Cvik
Volám sa Andrej, mám 21 rokov a moje 4 najobľúbenejšie veci na svete sú káva a moje dve mačky. A tá štvrtá je tajná.

Herný turnaj Red Bull M.E.O.

Dobré správy pre všetkých fanúšikov mobilných hier. Herný turnaj Red Bull M.E.O. vstupuje do svojho druhého ročníka a opäť je otvorený aj pre všetkých gamerov zo Slovenska. Tento rok môžete svoje majstrovstvo predviesť v stratégii Clash Royale, alebo v kartovej hre Hearthstone

Registrujte sa, zabojujte v online kvalifikáciách a ak budete najlepší, postúpite až na národné offline finále, ktoré bude v Prahe 30. novembra 2019. Práve tam sa ukáže, kto je kráľom mobilných hier na Slovensku aj v Česku a kto pôjde na svetový šampionát. Ten bude vo februári 2020 v Madride a stretnú sa na ňom gameri z viac ako tridsiatich zemí.

Red Bull M.E.O.
Zdroj: Sebastian Villegas / Red Bull Content Pool

Na prvom globálnom finále Red Bull M.E.O. v nemeckom Dortmunde, ktoré sa odohralo vo februári, zabojovalo o titul 36 hráčov mobilnej stratégie Clash Royale. Do výberu tých najlepších sa prepracoval aj Slovák Daniel „danoboss“ Sehnoutek. Mladý gamer sa v turnaji dostal do top šestnástky a z Nemecka si nakoniec odniesol parádne tretie miesto. Víťazom sa stal Liam „ThunderStruck“ McCaron z Veľkej Británie.

V poradí druhé pokračovanie Mobile Esports Open prinesie v najbližších mesiacoch na Slovensko a do Česka najväčší Clash RoyaleHearthstone turnaj. Online kvalifikácie prebehnú už čoskoro, tak sa nezabudnite registrovať. Ukážte svojim súperom, v ktorej hre ste neporaziteľní!

Viac informácií

Zdroj: TS Red Bull

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -