Otrasné výsledky a okamžitá stopka. Šou na JOJ definitívne skončila, toto je náhrada

Nenechajte si ujsť

JOJ z vysielania sťahuje svoju súťažnú šou

Štyri časti a je koniec. Súťažno-zábavná šou Heslo, ktorú vysielala televízia JOJ v pondelkovom prime-time definitívne končí. Televízia formát s moderátorkou Jasminou Alagič najskôr chcela iba presunúť, kvôli nízkemu diváckemu záujmu ho nakoniec definitívne sťahuje z vysielania. Vo vysielaní ju nahradí obľúbená divácka stálica s Vladom Voštinárom, informuje Mediaboom.

Reláciu Heslo už televízia JOJ vysielala v roku 2017, kedy ju uvádzal Milan Zimnýkoval. Adaptácia svetovo obľúbenej súťažnej šou Password si našla miesto v mnohých slovenských domácnostiach, JOJ-ka však s formátom ďalej nepokračovala. Po novom roku sa ho rozhodla oživiť spoločne s moderátorkou Jasminou Alagič, divákov si ale nenašla.

sou joj heslo
Zdroj: TV JOJ

Zaostala ďaleko za očakávaniami

Už pred dvoma týždňami sme informovali o tom, že Heslo je pre JOJ-ku divácky prepadák. S trhovým podielom iba 9,2 % v hlavnej diváckej skupine išlo o sklamanie, špekulovalo sa preto, že televízia program posunie na desiatu hodinu a v prime-time ho vystrieda Inkognito s Vladom Voštinárom.

To sa napokon nestalo a Heslo dostalo v pondelkovom prime-time ešte jednu šancu. Tú však relácia vôbec nevyužila, keďže v sledovanosti ju rozdrvila americká komédia Dospeláci, ktorú v rovnakom čase vysielala Markíza.

Kým Dospeláci sa stali najsledovanejším programom dňa a dosiahli 21,7 % trhový podiel, rating súťažnej šou od JOJ-ky sa prepadol iba na 8,3 %. V reakcii na slabý divácky záujem preto naša komerčná dvojka Heslo okamžite sťahuje z vysielania, a to aj napriek tomu, že s reláciou pôvodne počítala aj počas februára.

Zrušené Heslo v pondelkovom hlavnom vysielacom čase už od 5. februára nahradí práve spomínané Inkognito, ktoré je na JOJ-ke už roky diváckou stálicou. Televízia ho bude vysielať každý pondelok o 20:40.

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -