Trailer k anime High Rise Invasion od Netflixu ti ukáže krvavý boj o prežitie v neznámom svete

Nenechajte si ujsť

Branislav Petrus
Branislav Petrus
Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.

Prvá zo vzrušujúcich anime sérií od Netflixu dorazí už tento mesiac. Brutálny a krvavý High Rise Invasion nám dokonca odhalil oficiálny trailer a okrem neho poznáme dej založený na populárnej mange, ako aj presný dátum vydania.

High Rise Invasion je japonské hororovomysteriózne anime, založené na rovnomennej mange od autorky Tsuina Miura. O produkciu série sa postaralo štúdio Zero G, ktoré má na svojom konte anime ako Dive!!, Grand Blue a My Roommate is a Cat. Novinka bude debutovať na Netflixe 25. februára 2021.

Trailer k anime High Rise Invasion:

Yuri Honjo, študentka strednej školy, sa ocitne uväznená vo svete plnom obrovských mrakodrapov spojených visutými mostami. Na tom by nebolo nič divného, až pokiaľ hlavná protagonistka nezistí, že ich obývajú záhadné maskované postavy, ktoré nemilosrdne zabíjajú všetky zmätené obete, ktoré vstupujú do ich tajomného sveta.

Aby prežila, na výber má dve možnosti – zabiť maskované postavy alebo sa nechať zabiť. A keďže druhá možnosť je až moc jednoduchá, Yuri je odhodlaná bojovať, aby zničila tento zvláštny iracionálny svet.

High Rise Invasion Netflix
Zdroj: whats-on-netflix.com

Pokryje jedna séria celú mangu?

Počet epizód stále nepoznáme, ale pri jednej sérii tvorcovia príbeh pravdepodobne ukončiť nestihnú. Manga High Rise Invasion vyšla v roku 2013 a za dlhých 7 rokov svojej existencie sa rozrástla o 21 tankōbon zväzkov, ktoré sú celkovo rozdelené do 249 kapitol.

Pri takomto veľkom množstve materiálu teda môžeme očakávať, že prvé netflixové anime roku 2021 nebude obsahovať len jednu sériu. Čo ma ako fanúšika anime teší, a ak sa High Rise Invasion zaradí v očiach divákov po celom svete medzi úspešné výtvory, druhú sériu určite uvidíme.

High Rise Invasion Netflix
Zdroj: postercinema.com

Sleduješ anime a tešíš sa na túto brutálne krvavú novinku, ktorú už čoskoro uvidíš na Netflixe? Názor nám môžeš zanechať dole v komentároch.

Zdroj: youtube.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -