Hilary Duff prezradila, či bude pokračovanie seriálu HIMYM prepojené s pôvodnými postavami

Nenechajte si ujsť

Ema Jedličková
Ema Jedličková
Večne s hlavou v oblakoch alebo s nosom v knihách.

Hilary Duff odhaľuje detaily o spin-offe HIMYM

Aprílová správa o pokračovaní úspešného humorného seriálu Ako som spoznal vašu mamu potešila mnohých skalných fanúšikov. Detaily okolo série Ako som spoznala vášho otca sú stále zahalené pod rúškom tajomstva, no posledný rozhovor s herečkou Hilary Duff nám priniesol aspoň pár zaujímavých odhalení.

Ako som spoznala vášho otca nám predstaví mladú mamičku Sophie (Hilary Duff), ktorá sa svojmu synovi rozhodne vyrozprávať podobný príbeh, ktorý nám už pred pár rokmi odkryl aj obľúbený Ted Mosby. Diváci si budú môcť vychutnať zamilovaný príbeh o tom, ako sa Sophie zoznámila s otcom jej syna, pričom bude rozhodne spomínať aj na všetky zahanbujúce, zábavné a romantické momenty jej bezstarostného životného obdobia.

V tejto šou je obrovské množstvo príležitostí na milostné príbehy, pretože to je o Sophie a o troch ďalších chalanoch. Je to pre ňu taký pád do neznáma – kto z nich je odrazu otcom? S mladou Sophie si tak budeme prechádzať všetkými jej pokusmi nájsť si lásku v modernom svete.

Ako som spoznal vašu mamu spin-off
Zdroj: joblo.com

Čaká na nás návrat starého Barneyho?

Americká herečka Hilary Duff sa nedávno objavila v The Jess Cagle Show, v ktorej bola vyspovedaná ohľadom jej účinkovania na Disney Channel v ranom detstve, ale otázky mierili aj na jej najnovší seriálový projekt. Hilary sa snažila veľa neprezradiť, ale ani samotná herečka nedokáže odolať kvalitným pikoškám! Aký má teda názor na údajnú spojitosť medzi HIMYM a jeho mladším seriálovým súrodencom? Jej odpoveď je mimoriadne stručná:

Nechcem toho veľa prezrádzať, pretože aj scenár sa stále trošku mení. Ale môžem povedať, že príbeh nadväzuje a dúfam, že budeme mať nejaké zábavné hosťujúce návraty z pôvodného obsadenia.

Návrat pôvodných postáv tak zostáva stále otázny, ale bude zaujímavé sledovať, ako sa Sophiin príbeh zosúladí so starou skupinkou newyorských priateľov. Tedove rozprávanie bolo zasadené do roku 2030, a tak fanúšikovia polemizujú, že by sme sa mohli zas a znova stretnúť s mladou Penny a Lukeom, keďže sa v pokračovaní vrátime späť do roku 2021.

Desaťdielny spin-off má pod palcom tvorcovské duo Elizabeth Berger a Isaac Aptaker, pričom pôvodní autori zasadnú do kresiel výkonných producentov. Na detailnejšie informácie si budeme musieť ešte nejaký ten piatok počkať, ale čakanie si zatiaľ môžeme spríjemniť pozretím všetkých doterajších deviatich sérií seriálu HIMYM. No a čo, že to už bude po stýkrát. Legendárne veci predsa nikdy neomrzia.

Myslíte si, že bude spin-off seriálu HIMYM nadväzovať na osudy starých postáv, alebo by bolo lepšie, ak by sa postava Hilary Duff pobrala vlastnou cestou? Vaše postrehy a názory nám dajte vedieť do komentárov.

Zdroj: youtube.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -