Chceš byť súčasťou niečoho veľkého? Hľadáme technologického redaktora, získa unikátne benefity

Nenechajte si ujsť

Andrej Cvik
Andrej Cvik
Mám 23 rokov a moje 4 najobľúbenejšie veci na svete sú káva a moje dve mačky. A tá štvrtá je tajná.

Najčítanejšie za 7 dní

Kto sme a koho hľadáme – Pracovná ponuka redaktor

Už od roku 2015 prevádzkujeme internetový portál REWIND.sk, na ktorom každodenne publikujeme zaujímavý obsah pre našich čitateľov. Od čias rýdzo filmového portálu sme sa posunuli a povedali si, že máme čo-to povedať aj do technologickej sféry. Práve tu prichádzaš na scénu ty.

Začali sme sa venovať aj technológiám, aktuálnemu dianiu na Slovensku, pokrývame informácie o mobilných operátoroch a streamovacích službách, testujeme elektroniku, rôznorodý hardvér a softvér.

Naším cieľom do budúcna je sa ešte obsiahlejšie venovať týmto témam. Hľadáme teda do nášho tímu posilu v podobe technologického redaktora.

Informácie o práci

Hľadáme technologického redaktora s časovou flexibilitou. Tvojou úlohou bude spracovávať zadané témy a vymýšľať vlastný autorský obsah.

Preferujeme človeka so skúsenosťami s písaním článkov alebo prácou s textom, no radi dáme šancu aj technologickým nadšencom a IT expertom, ktorí sa chcú vzdelávať a potrebujú sa ešte niečo naučiť. Podmienkou sú gramatika a štylistika na výbornej úrovni.

pocitac home office praca na notebooku
Zdroj: unsplash.com

Kedy, za koľko + parádne benefity

Aby si vedel spracovávať zadané témy, budeš potrebovať aj znalosť anglického jazyka. Je nevyhnutné, aby si mal blízko k technológiám – poznal základy fungovania počítačov, mal prehľad v aktuálnom dianí, horúcich novinkách či spoločenských témach, ktoré zasahujú aj do technologickej a IT sféry. Nepotrebujeme síce druhého Turinga, no určite sa v týchto oblastiach musíš vyznať natoľko, aby si dokázal spracovávať články s pridanou hodnotu pre čitateľa.

  • Lokalita: remote / home office, možnosť navštevovať náš office v Bratislave
  • Plat: individuálne podľa skúseností, fix za článok + odmeny
  • Benefity: multisport, lístky do kina na predpremiéry, teambuildingy, požičiavanie zariadení na test, pracovné cesty a vstupy na technologické konferencie, kódy na hry, účty v streamovacích službách

V prípade záujmu posielaj svoj text alebo iné informácie o sebe na info@rewind.sk

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -