Hlavná hviezda Duny požiera ľudí v novom horore. Nájdete ho už aj online

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Bones and All na Max

Romantický film a horor neznie na prvé prečítanie ako kombinácia, ktorá by mohla fungovať. Pred niekoľkými mesiacmi sa však tisíce divákov presvedčili o tom, že práve takéto netradičné spojenie môže vytvoriť skvelý film. Teraz konečne prichádza nápaditá snímka online. Film Bones and All nájdete exkluzívne na službe Max.

Príbeh sa zameriava na mladú ženu Maren, ktorú si zahrala talentovaná Taylor Russell (Úniková hra). Chce normálne zapadať do života a spoločnosti, no má zvlášne chúťky, kvôli ktorým si odcudzila celú rodinu. Znovu sa však vydáva nájsť svoju matku a s ňou aj odpovede. Na ceste stretáva mladíka menom Lee, o ktorom zisťuje, že má podobné potreby – jesť ľudské mäso.

film bones and all
Zdroj: TMDB

Kanibalský príbeh s hviezdou Duny

Ten svoje chute však naplno prijal a mladé dievča zasväcuje do tajov kanibalského života. Na ceste, ktorá je plná prekážok spoznávajú sami seba a ich spojenectvo prerastá až do lásky. Leeho stvárňuje Timothée Chalamet, ktorého môžeme veľmi dobre poznať zo série Duna či drámy Mladé ženy.

Nešlo zároveň ani o jeho prvú spoluprácu s režisérom Lucom Guadagninom. Ten s ním v roku 2019 priniesol uznávanú drámu Daj mi svoje meno. Okrem tejto dvojice filmov, pričom kanibalskú romancu adaptoval z knihy od Camille DeAngelis sa vyznamenal aj novým spracovaním hororového kúsku Suspiria. Aktuálne tiež bodoval v kinách športovým kúskom Súperi.

film bones and all
Zdroj: TMDB

Romantika a horor vedia spolu fungovať

Okrem spomenutej dvojice dôležitú úlohu zohral aj Mark Rylance, ktorého môžeme poznať z filmov Ready Player One či Dunkirk. Ďalej sa tu objavujú Kendle Coffey, André Holland, Ellie Parker, Francesca Scorsese a v neposlednom rade Chloë Sevigny, ktorú môžeme poznať z filmov Chlapci neplačú, Zodiac či Mŕtvi neumierajú.

Mimoriadne precítený film odohrávajúci sa v komplikovanej a viac ako netradičnej spoločnosti ocenilo od jeho premiéry v novembri 2022 už nemalé množstvo divákov. Teraz ho môžu ďalší oceniť pred svojimi obrazovkami, snímka dorazila na streamovaciu službu Max.

Potešilo vás, že film Bones and All prichádza na službu Max? Pozriete si toto netradičné, no lákavé, žánrové spojenie? Dajte nám vedieť v komentároch. 

 

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -