Hlavní hrdinovia Ako si vycvičiť draka 3 opäť vyrástli! Plagáty z Licencing Expa 2018 odhalili, ako budú v novom dobrodružstve vyzerať!

Nenechajte si ujsť

Filip Scherhaufer
Filip Scherhaufer
They've done studies you know... 60% of the time, it works every time.

Hlavní hrdinovia Ako si vycvičiť draka 3 opäť vyrástli!

Chýba vám vo vašom živote nejaká ďalšia poriadna trilógia? Nuž, momentálne sa jedna rysuje. S dvoma perfektnými filmami s názvom Ako si vycvičiť draka si štúdio Dreamworks už o rok bude môcť trúfnuť dostať sa do zoznamu s najlepšími trilógiami. Práve vtedy nás totižto čaká už druhé pokračovanie s najlepšími animovanými dračími jazdcami. Séria Ako si vycvičiť draka odštartovala v roku 2010 za mimoriadne priaznivých recenzií. O pokračovaní z roku 2014 už neskôr kritici rozprávali ako o ukážke pre všetky animáky, ako sa má robiť dvojka.

Tá totiž ešte viac preskúmala tento mysteriózny a krásny svet, postavy prešli ďalšou zmenou (aj pomocou animácie) a predstavila nám skvelého záporáka, ktorému nevadilo ísť aj do temnejších uličiek. Či sa to teda podarí aj trojke s názvom How To Train Your Dragon: The Hidden World netušíme, no pevne veríme, že nás tvorcovia opäť nesklamú. Každopádne, príbeh sa posunie opäť ďalej, keďže postavy v trojke už budú prakticky dospelé.

Toto všetko nám odhalili nové plagáty z Licencing Expa 2018!

Či bude tretí diel posledným v sérii netušíme, no ak by mali filmy pokračovať ďalej, určite by sme radi videli našich hrdinov čoraz viac dospelejšími. Štikút sa teda stal novým náčelníkom ostrova Berg a podľa plagátov to vyzerá tak, že si to zariadil po svojom. Všetci dračí jazdci už totižto majú aj vlastnú výzbroj, ktorá vyzerá veľmi dobre. Okrem oficiálneho názvu a synopsy však ostáva v tomto dobrodružstve ešte veľa skrytých tajomstiev. O filme sa zatiaľ rozrozprával len Gerard Butler, ktorý dabuje postavu Chladnobrva (Stoick), Štikútovho otca. Podľa neho je pripravovaný tretí diel zatiaľ najlepším v sérii. Určite sa teda máme na čo tešiť a všetci dúfame, že má v tomto Butler pravdu. To sa však v našich kinách dozvieme až 21. februára 2019.

Čo vravíte na ďalšiu zmenu postáv? Ste radi, že nám v každom dieli hrdinovia starnú? Ktorý film sa vám zatiaľ páčil viac, jednotka alebo dvojka? Napíšte nám do komentárov.

Mohlo by sa ti páčiť

3 COMMENTS

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -