Filmy

Hlavní hrdinovia Ako si vycvičiť draka 3 opäť vyrástli! Plagáty z Licencing Expa 2018 odhalili, ako budú v novom dobrodružstve vyzerať!

Hlavní hrdinovia Ako si vycvičiť draka 3 opäť vyrástli!

Chýba vám vo vašom živote nejaká ďalšia poriadna trilógia? Nuž, momentálne sa jedna rysuje. S dvoma perfektnými filmami s názvom Ako si vycvičiť draka si štúdio Dreamworks už o rok bude môcť trúfnuť dostať sa do zoznamu s najlepšími trilógiami. Práve vtedy nás totižto čaká už druhé pokračovanie s najlepšími animovanými dračími jazdcami. Séria Ako si vycvičiť draka odštartovala v roku 2010 za mimoriadne priaznivých recenzií. O pokračovaní z roku 2014 už neskôr kritici rozprávali ako o ukážke pre všetky animáky, ako sa má robiť dvojka.

Tá totiž ešte viac preskúmala tento mysteriózny a krásny svet, postavy prešli ďalšou zmenou (aj pomocou animácie) a predstavila nám skvelého záporáka, ktorému nevadilo ísť aj do temnejších uličiek. Či sa to teda podarí aj trojke s názvom How To Train Your Dragon: The Hidden World netušíme, no pevne veríme, že nás tvorcovia opäť nesklamú. Každopádne, príbeh sa posunie opäť ďalej, keďže postavy v trojke už budú prakticky dospelé.

Toto všetko nám odhalili nové plagáty z Licencing Expa 2018!

Či bude tretí diel posledným v sérii netušíme, no ak by mali filmy pokračovať ďalej, určite by sme radi videli našich hrdinov čoraz viac dospelejšími. Štikút sa teda stal novým náčelníkom ostrova Berg a podľa plagátov to vyzerá tak, že si to zariadil po svojom. Všetci dračí jazdci už totižto majú aj vlastnú výzbroj, ktorá vyzerá veľmi dobre. Okrem oficiálneho názvu a synopsy však ostáva v tomto dobrodružstve ešte veľa skrytých tajomstiev. O filme sa zatiaľ rozrozprával len Gerard Butler, ktorý dabuje postavu Chladnobrva (Stoick), Štikútovho otca. Podľa neho je pripravovaný tretí diel zatiaľ najlepším v sérii. Určite sa teda máme na čo tešiť a všetci dúfame, že má v tomto Butler pravdu. To sa však v našich kinách dozvieme až 21. februára 2019.

Čo vravíte na ďalšiu zmenu postáv? Ste radi, že nám v každom dieli hrdinovia starnú? Ktorý film sa vám zatiaľ páčil viac, jednotka alebo dvojka? Napíšte nám do komentárov.

About author

They've done studies you know... 60% of the time, it works every time.
  Related posts
  FilmyOdporúčame

  Štúdio Warner Bros. odhalilo dátumy vydania filmov Matrix 4 a The Flash

  Filmy

  Film Šťastný nový rok ovládol kiná, je aktuálnou jednotkou návštevnosti

  FilmyVýber šéfredaktora

  Chystá Disney novú Planétu opíc? Režisér šokoval fanúšikov týmto prehlásením

  FilmyOdporúčameTrailery

  Krásna Gal Gadot sa vracia v prvom traileri na film Wonder Woman 1984

  4 komentáre

  Pridaj komentár