Fanúšikovia Rýchlo a zbesilo, teraz sa podržte… Uvidíme niekedy film Hobbs a Shaw 2?

Nenechajte si ujsť

Andrej Cvik
Andrej Cvik
Mám 23 rokov a moje 4 najobľúbenejšie veci na svete sú káva a moje dve mačky. A tá štvrtá je tajná.

Rýchlo a zbesilo: Hobbs a Shaw 2

Zo zahraničného portálu ComicBook sa k nám dostávajú vzrušujúce informácie o potenciálnom filme Rýchlo a zbesilo: Hobbs a Shaw 2.

Filmová séria Rýchlo a zbesilo sa rapídne vyvíja vďaka hereckým hviezdam ako Dwayne “The Rock” Johnson a Jason Statham. Obaja sa už v hlavných filmoch objavili, no diváci si ich obľúbili natoľko, že dostali svoj vlastný spin-off (vedľajší príbeh)Luke a Deckard sa spojili a priniesli poriadnu akčnú jazdu. Tá sa do našich kín dostala ešte v lete, konkrétne 1. augusta 2019.

Fanúšikovia odvtedy tápajú v záhadných myšlienkach štúdia Universal Pictures. Uvidíme pokračovanie? O tom sa teraz vyjadril producent Hiram Garcia:

„Diskutujeme o tom. Veľmi nás potešilo, ako sa [filmu] darilo. Štúdio bolo extrémne spokojné a už viackrát sme sa úžasne bavili o tom, ako sa veci majú. Samozrejme, Rýchlo a zbesilo 9 je na ceste. To bude paráda. Vezmeme nejaké prvky z toho filmu, keďže je to zdieľaný vesmír a na všetkom sa ešte robí…“

hobbs & shaw trailer
Zdroj: digitalspy.com

Blízka budúcnosť a F&F 9

Veľký úspech, o ktorom Garcia hovorí, sú masívne celosvetové tržby v kinách. Tie podľa informácií od Box Office Mojo dosiahli 758,9 milióna amerických dolárov. Príbeh veľkých chlapíkov, v ktorom sa okrem titulnej dvojky hercov objavil aj Idris Elba zaujal ľudí natoľko, že štúdio nemá žiaden dôvod nezrealizovať pokračovanie.

Štedrú budúcnosť má pred sebou aj hlavná séria. Film Rýchlo a zbesilo 8 predsa zarobil neuveriteľných 1,163 miliardy dolárov. Franšíza by však mala byť oficiálne ukončená 10. dielom, ktorý uvidíme do pár rokov. Zatiaľ nás čakajú ešte dva príbehy hlavnej série, pričom pokračovať sa bude práve prostredníctvom spin-off sérií ako Hobbs a Shaw.

Film Rýchlo a zbesilo 9 sme pôvodne mali vidieť v apríli 2019, no kvôli tohtoročnému letnému hitu sa premiéra presunula na máj 2020. Režisérom sa stal Justin Lin, ktorý nie je v sérii žiadnym nováčikom – v minulosti už totižto režíroval 3. až 6. časť.

Čo naznačila potitulková scéna?

V prvej potitulkovej scéne filmu Rýchlo a zbesilo: Hobbs a Shaw sme sa opäť stretli s Agentom Lockem (Ryan Reynolds). Dokazuje nám, akú spúšť po sebe dokáže zanechať. Scéna ukazuje chodbu plnú tiel, zatiaľ čo Locke na jej druhej strane v miestnosti zneškodňuje posledného človeka. Moment pripomína scénu z filmu, počas ktorej Hobbs a Shaw sami bojujú s nepriateľmi v podobnom štýle – Deckard ich musí poraziť okolo desať, zatiaľ čo Luke len jedného.

ryan reynolds potitulkové scény hobbs & shaw
Zdroj: small-screen.co.uk

Scéna ukázala, že Locke je dosť možno schopnejší a nebezpečnejší ako obaja protagonisti dokopy. Tým však nekončí. Locke totižto volá Hobbsovi, aby mu povedal o úplne novom druhu vírusu. Zatiaľ čo ten prvý, ktorý bol hlavným predmetom príbehu, rozpúšťal ľudí zvnútra, tento ich rozpúšťa zvonkaLocke zavtipkuje, že je to asi ako keby mal človek oblečené hodvábne kimono počas búrky.

Táto potitulková scéna celkom jasne ukazuje, o čom by mohol byť film Hobbs & Shaw 2. Logicky môžeme usúdiť, že v pokračovaní sa dvojica vráti, aby zabránili v šírení tohto nového vírusu. Navyše naznačuje, že Locke bude väčšou súčasťou tohto deja – možno sa tak z dua stane trio. Veď aj samotný The Rock na Twitteri povedal, že “potitulkové scény napovedajú o budúcnosti tímu.” Myslel ňou práve túto?

Zdroj: comicbook.com, movieweb.com

Mohlo by sa ti páčiť

2 COMMENTS

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -