FilmyTrailery

Najbizarnejší film roka? Séria Rýchlo a Zbesilo sa vracia s novým trailerom na film Hobbs & Shaw!

Nový Hobbs & Shaw trailer berie známu sériu do extrémov!

Bol rok 2001 a do kín vstúpil film o pouličných závodníkoch so skvelým názvom, Rýchlo a Zbesilo. O skoro dvadsať rokov neskôr v tejto sérii sledujeme totálne nereálne akčné scény, bitky a bláznivé kúsky, ktoré nerozumejú zákonom fyziky. Či to malo byť vtipné alebo to tvorcovia mysleli vážne doteraz netušíme, no na dnešných divákov to funguje.

Keďže teda ide o preveľmi úspešnú sériu, je jasné, že musela dostať aj nejaké iné rozšírenie. Pozeráme sa teda na prvý spin-off príbeh série, v ktorom učinkujú Hobbs & Shaw, teda Dwayne Johnson a Jason Statham. Ako už teda môžete tušiť, filmy, v ktorých hrá Dwayne Johnson majú svoju špecifikáciu a nie, ani tento nevybočí z radu.

Čo viac k tomu dodať. Hlavné je, že tvorcovia sú si vedomí, aké bláznovstvo chcú divákom priniesť. Zaujímavými hereckými prírastkami sa stávajú Vanessa Kirby, ktorá si zahrá sestru Deckarda Shawa, Idris Elba, ktorý sa ukáže ako záporák ale prekvapivo aj Helen Mirren, ktorá si zase strihne matku Jasona Stathama.

Film je v dobrých režisérskych rukách Davida Leitcha, ktorý sa postaral o prvý film v sérii John Wick ale aj druhého Deadpoola. O scenár sa postaral Chris Morgan, ktorý stál aj za filmami Rýchlo a Zbesilo 4,5,6,7 a Tokyo Drift. Ja už teda netuším, čo viac o tomto napísať. Hobbs & Shaw dorazia do slovenských kín už 1. augusta.

Čo hovoríte na nový trailer k prvému spin-off filmu série Rýchlo a Zbesilo? Máte radi tieto postavy? Napíšte nám do komentárov.

About author

They've done studies you know... 60% of the time, it works every time.
  Related posts
  Filmy

  Thanos nie je ani zďaleka najsilnejší zloduch MCU. Dokázal to film Avengers: Endgame

  FilmyTrailery

  Pokračovanie kultovej Perinbaby prichádza po 34 rokoch s prvou ukážkou

  FilmyOdporúčame

  Rebríček TOP 15 najlepšie zarábajúcich filmov za posledných 10 rokov

  Filmy

  Uvidíme hororový film Insidious 5 spolu s hercom Patrickom Wilsonom?

  Pridaj komentár