Prečo nás Apple Watch 6 svojimi novými funkciami potešia aj sklamú?

Nenechajte si ujsť

Andrej Cvik
Andrej Cvik
Mám 23 rokov a moje 4 najobľúbenejšie veci na svete sú káva a moje dve mačky. A tá štvrtá je tajná.

Najčítanejšie za 7 dní

Novinky o Apple Watch 6

Sme v strede apríla, čo znamená, že podľa najnovších správ by sme už čoby nevidieť mali vidieť predstavenie iPhonu SE 2. K tomu sa budú perfektne hodiť nadchádzajúce smart hodinky Apple Watch 6, o ktorých sa dnes dozvedáme zopár noviniek.

Ako odhalil YouTube kanál EverythingApplePro a Max Weinbach z komunity XDA, hodinky by mali mať tzv. „underwater mode“. Čo sa hardvéru týka, prekvapiť by nás mala aj prítomnosť čítačky odtlačkov prstov Touch ID, ktorá by mala byť zabudovaná buď v bočnom tlačidle alebo priamo v displeji. Telo nových hodiniek bude podľa všetkého vyrobené z nového materiálu: plastu obohateného o keramiku. Mali by teda byť omnoho ľahšie. Výzorom by sa však, žiaľ, líšiť nijako nemali od tých starších.

Čo sa funkcionality týka, Apple sa v budúcnosti ešte viac zameria na sledovanie mentálneho a fyzického zdravia používateľov ich smart hodiniek. Nový model bude vedieť predpovedať panické záchvaty sledovaním úrovne úzkosti.

MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ

Veľkým negatívom pre niektorých bude watchOS 7, ktorý vyjde popri Watch 6. Ten by už nemal podporovať hodinky 2. generácie.

Series 6 by mali byť predstavené na septembrovom Apple evente popri nových iPhonoch.

Zdroj: notebookcheck.net, youtube.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -