James Gunn potvrdil hodnotenie filmu The Suicide Squad. Dočkáme sa v ňom násilia a nadávok?

Nenechajte si ujsť

Branislav Petrus
Branislav Petrus
Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.

Teraz, keď sa film Wonder Woman 1984 stretol s nepriaznivými recenziami, ďalšou veľkou nádejou pre DC je Gunnov očakávaný The Suicide Squad, ktorého hodnotenie poteší nejedného fanúšika.

Poznáme hodnotenie filmu The Suicide Squad

Napriek tomu, že nám film predstaví menej známe komiksové postavy z temného DC univerza, fanúšikovia sa na snímku od Jamesa Gunna nesmierne tešia. Ja patrím do rovnakej kategórie a dlho som si kládol otázku, či sa pripravovaný film o skupine superzloduchov zaradí medzi PG-13 alebo dostane krvavejšie hodnotenie R. Podobne bol na tom aj jeden z užívateľov na Twitteri, ktorý sa pod príspevkom v diskusii opýtal to isté a Gunnova odpoveď je nadmieru uspokojujúca:

„Áno, má hodnotenie R.“

Na koho sa môžeme tešiť vo filme The Suicide Squad?

Táto očakávaná novinka ukrýva vo svojom vnútri veľa zaujímavých hercov, ktorých bude z veľkou pravdepodobnosťou viesť nádherná Margot Robbie ako Harley Quinn. Po jej boku uvidíme aj iné herecké hviezdy akými sú napríklad Joel Kinnaman ako Rick Flag, Jai Courtney ako Captain Boomerang alebo Viola Davis ako Amana Waller.

Je priam neuveriteľné, aký herecký ansámbel dokázalo štúdio Warner Bros. zostaviť pre menej známe komiksové postavy. Okrem vyššie menovaných sa na zozname nachádza aj Idris Elba ako Bloodsport, Nathan Fillion ako T.D.K. alebo John Cena ako Peacemaker. Ten dokonca dostane svoj vlastný seriál, ktorý bude vysielaný na streamovacej službe HBO Max. Okrem toho sa do filmového projektu pripojila nemalá skupina ďalších známych mien – David DastmalchianPeter CapaldiSean GunnMichael Rooker, Alice BragaTaika Waititi a veľa iných.

Ak by sa vám herecké obsadenie stále zdalo málo nabité hviezdami, prichádza čerešnička na torte. Vo filme sa totižto ukáže aj herecká legenda Sylvester Stallone (RockyRambo), čo je naozaj nečakanou a skvelou novinkou.

The Suicide Squad dorazí na streamovaciu platformu HBO Max 5. augusta 2021. Už len podľa bohatej hereckej posádky to vyzerá na poriadne šialenú jazdu, v ktorej našťastie nebude chýbať ani veľa krvi.

Ste spokojní s tým, že očakávaný Gunnov The Suicide Squad dostal hodnotenie R? Názor nám môžete zanechať dole v komentároch.

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -