Čierny oblek symbionta v Spider-Man: Bez domova? Pozrite sa, ako mohol vyzerať

Nenechajte si ujsť

Ondrej Kačkoš
Ondrej Kačkoš
Volám sa Ondrej, mám 23 rokov a na vysokej škole študujem marketingovú komunikáciu. Filmy, seriály a knihy ma sprevádzajú mojim životom odmalička. Keď netrávim čas v škole, s kamarátmi alebo s rodinou, určite ma nájdete pri pozeraní filmov.

Hollandov Spider-Man má čierny oblek

U nás až tento týždeň, no vo svete už niekoľko týždňov. Áno, hovorím o najnovšom filme o pavúčom hrdinovi s názvom Spider-Man: Bez domova. Film momentálne zbiera najlepšie hodnotenia na všetkých platformách a chvália si ho aj fanúšikovia. Popri tomto chválospeve vydal jeden z umelcov, ktorý pracovali na filme, aj nové koncept arty. Tie nám ukazujú čierny oblek symbionta, ktorý má na sebe Hollandov Spider-Man.

Rôzne uniknuté zábery a neskôr aj oficiálne trailery nám ukázali, že vo filme bude až 5 záporákov – Green Goblin, Doctor Octopus, Electro, Lizard a Sandman. Tých si zahrali herci zo starších Spider-Man trilógií. Taktiež sme sa nedávno dozvedeli, že vo filme mal byť pôvodne len jeden záporák, a to Kraven the Hunter. Málo kto ale hovoril o tom, či sa tam ukáže iný známy záporák Spider-Mana, symbiont Venom.

Spider-Man: Bez domova nový trailer
Zdroj: thedirect.com

Potitulková scéna Venom 2: Carnage prichádza niečo naznačila

Ibaže potitulková scéna filmu Venom 2: Carnage prichádza nám ukázala, že zrejme aj Venom sa akosi dostal do vesmíru k Hollandovmu Spider-Manovi. Keďže v oficiálnych propagačných materiáloch k tretiemu Spider-Man filmu nebol, je ťažké povedať, či tam vôbec bude. Ale ako ukazujú nové koncept arty, zrejme sa nad tým aspoň uvažovalo. Tom Hardy ako Venom vs. Tom Holland ako Spider-Man by bol určite ikonický súboj.

Umelec Thomas du Crest sa na svojom twitterovom účte pochválil obrázkami, ktoré nám ukázali možný výzor čierneho obleku symbionta na Tomovi Hollandovi. Oblek má typickú čiernu farbu, pričom má na hrudi aj obrovský biely symbol pavúka, z ktorého vychádzajú biele pavučiny na zvyšné časti tela. Okrem toho má ešte biele oči. Na rukách je tiež možné vidieť biele vystreľovače pavučín v tvare trojuholníkov.

Spider-Man: Bez domova už čoskoro v našich kinách

Nuž, tento organický oblek vo filme nebude, no snáď sa nám ukáže niekedy v budúcnosti v MCU. V prítomnosti nás čaká už od 20. januára nový Spider-Man film, ktorý bude plný hviezd a možné si ho bude pozrieť aj so slovenským dabingom. Okrem Toma Hollanda si v ňom zahrá aj Zendaya , Marisa Tomei, Benedict Cumberbatch, Jon Favreau, Jacob Batalon, Jamies Foxx, Alfred Molina, Willem Dafoe či Benedict Wong a J.K. Simmons.

„Slovenské kiná konečne opäť otvárajú svoje brány a po netrpezlivom vyčkávaní chceme fanúšikov a kino nadšencov privítať s najväčším blockbusterom posledných rokov – SPIDER-MAN: BEZ DOMOVA.”

slovenský filmový distribútor Itafilm

Čo hovoríte na koncept arty čierneho symbiont obleku? Videli by ste v ňom radi niekedy v budúcnosti Toma Hollanda?

Zdroj: hybebeast.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -