Holmes and Watson trailer ukazuje slávnu detektívnu dvojku ako totálnych hlupákov!

Nenechajte si ujsť

Filip Scherhaufer
Filip Scherhaufer
They've done studies you know... 60% of the time, it works every time.

Najčítanejšie za 7 dní

Holmes and Watson trailer ukazuje slávnu detektívnu dvojku ako totálnych hlupákov!

Asi najšialenejší námet na komédiu si tento rok zobrala dvojica Will Ferrell a John C. Reilly. Týchto hercov ste nepochybne stretli už v mnohých komédiách, no ak ich poznáte už nejakú dobu, viete, že spolu fungujú najlepšie. Samozrejme, od ich humoru nečakajte nič inteligentné, len najväčšie hlúposti aké by vás mohli napadnúť. Presne tento štýl teda obaja aplikovali aj do ich verzie legendárnej detektívnej dvojice.

Sherlock Holmes a John Watson sa teda ukazujú ako absolútny hlupáci. Ten kto je však na ich humor už zvyknutý dostane presne to čo čakal. Zaujímavé je tento raz aj meno režiséra, keďže ide o jedného zo scenáristov skvelej komédie Tropic Thunder. Ako teda vyzerajú Sherlock Holmes, John Watson, Moriarty a ďalší v komediálnom podaní? Nový trailer vám túto otázku zodpovie.

Herecké duo teda už v prvej ukážke paroduje takmer všetko. Srandu si urobili už aj z deduktívneho rozmýšľania Sherlocka Holmesa, ktoré sme mohli vidieť v populárnych filmoch s Robertom Downeym Jr. ale aj v seriáli s Benedictom Cumberbatchom. Čo je určite škoda je to, že sa trailer nezameriava kompletne na parodovanie symbolických vecí tejto dvojice ale skôr len na hlúpe udalosti, ktoré ich budú vo filme nasledovať.

Každopádne, veríme že si len tvorcovia chcú nechať niečo do ďalších trailerov, alebo jednoducho až na výsledný film. Určite je ešte zaujímavý fakt, že keďže John C. Reilly hral vo filme Strážcovia Galaxie, Marvel Cinematic Univese má momentálne až troch predstaviteľov Johna Watsona (prví dvaja sú pochopiteľne Martin Freeman a Jude Law). Najväčšou záhadou teda ostáva asi už len to, prečo sa tvorcovia rozhodli tento film vydať na Vianoce?

Čo hovoríte na prvý Holmes and Watson trailer? Ste radi, že si títo dvaja komici zobrali na paškál takúto legendárnu dvojicu? Napíšte nám do komentárov.

Zdroj: youtube.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -