Zbohom, Kevin McCallister. Nové dieťa zostáva samo doma v traileri filmu Home Sweet Home Alone

Nenechajte si ujsť

Ondrej Kačkoš
Ondrej Kačkoš
Volám sa Ondrej, mám 23 rokov a na vysokej škole študujem marketingovú komunikáciu. Filmy, seriály a knihy ma sprevádzajú mojim životom odmalička. Keď netrávim čas v škole, s kamarátmi alebo s rodinou, určite ma nájdete pri pozeraní filmov.

K Vianociam nepochybne patria aj určité vianočné filmy. Či už ide o ikonické slovenské, české alebo zahraničné snímky, v televízii nechýbajú ani jeden rok. Medzi také patria určite aj filmy zo série Sám doma. Minimálne prvé dva sú považované za kultové a ozajstné, pričom ďalšie filmy sa zameriavajú už na iné postavy a nie sú práve obľúbené. Séria však dostane novú časť Home Sweet Home Alone, na ktorú sme dostali oficiálny trailer.

Znamená to, že dáme zbohom Kevinovi McCallistrovi. Toho stvárnili vo filmoch dvaja herci, no určite najlepším bol dnes už dospelý herec Macaulay Culkin. Ten zažil rýchly úspech a následný drogový pád, no v dnešnej dobe sa už zo závislostí dostal. V novom filme po ňom preberie štafetu Archie Yates, ktorý stvárni desaťročného chlapca menom Max Mercer.

Trailer filmu Home Sweet Home Alone:

Šiesty vianočný film v tejto sérii sa nám v traileri ukazuje v plnej paráde. Vidíme mnoho scén, ktoré jasne naznačujú, že pôjde o ďalší film, v ktorom dieťa zostane samo doma a rodičia bez neho odletia preč. Tentokrát do Tokia. Malý Max sa však musí brániť pred lupičmi, ktorí chcú vykradnúť ich dom a tak, ako inak, pripraví veľký bojový plán a začne dom pred dvoma zlodejmi brániť.

Film bude po posledných projektoch príjemným osviežením, ak sa vytvoril správne. Podľa traileru to totiž vyzerá, že zobrali všetky skvelé aspekty z prvých dvoch filmov a na nich vystavali ďalší film. Síce to asi znamená, že veľa nového neuvidíme, ale zas… Prečo meniť niečo, čo je dobré? Silnou stránkou prvých filmov bolo aj obsadenie a tak dúfam, že to herci zahrali skvele.

home-sweet-home-alone
Zdroj: collider.com

Mená však naznačujú, že film má potenciál: Ellie Kemper (zlodejka Pam), Rob Delaney (zlodej Jeff), Timothy Simons (Hunter), Ally Maki (Mei), Pete Holmes (Blake), Kenan Thompson (Gavin), Aisling Bea (Carol) a Chris Parnell (Strýko Stu). Ukáže sa aj postava z prvých dvoch filmov, a to Kevinov brat Buzz, dnes už policajt, v podaní toho istého herca Devina Ratraya. Film vyjde na Disney+ už o mesiac, 12. novembra 2021.

Čo vravíte na trailer nového filmu zo série Sám doma? Myslíte si, že má šancu byť úspešný ako prvé dva filmy? Svoje názory nám píšte dole do komentárov!

Zdroj: cnet.com, collider.com, screenrant.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -