Honor uvedie do sveta prvý herný notebook. Séria Hunter bude disponovať najnovšími technológiami

Nenechajte si ujsť

Branislav Petrus
Branislav Petrus
Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.

Honor sa posúva vpred a čoskoro by mal do sveta vypustiť prvý herný notebook. Novinku potvrdila aj materská spoločnosť Huawei, pričom k dnešnému dňu poznáme niektoré z jeho hlavných špecifikácií.

Jednou z nich je aj obsah vnútra notebooku, ktorý by mal poháňať čipset Intel Core i7 10. generácie. Čo všetko nám čínsky výrobca o novej sérii Honor Hunter prezradil?

Honor herný notebook
Uniknutý dizajn notebooku; Zdroj: notebookcheck.com

Herný notebook značky Honor dorazí už tento rok

Spoločnosť Honor už dávnejšie avizovala, že pri dizajne sa nechali inšpirovať modernými superautami a nadchádzajúce logo notebooku tomu len nasvedčuje. Okrem toho vieme, že Honor Hunter bude oveľa tenší, ako sa pôvodne očakávalo.

Hráčov potešia aj rôzne zaujímavé funkcie, medzi ktorými nájdeme funkciu odovzdávania tepla. To znamená, že pri neustálom hraní a zaťažovaní notebooku sa nemusíme obávať žiadneho nechceného zamrznutia, alebo akýchkoľvek problémov s prehriatím.

Honor herný notebook
Zdroj: gizmochina.com

„Hunter is coming“, uvádza výrobca

Ak už sa bavíme o kvalitnom hernom notebooku, zahŕňať by mal aj vymakanú klávesnicu s LED osvetlením. Tá samozrejme nebude pri takomto kúsku chýbať a podľa všetkého by si mal používateľ vedieť nastaviť akékoľvek tlačidlo na akúkoľvek farbu, ktorá sa bude nachádzať v ponuke.

Zaujmú aj grafické karty, a čipsetom od Intelu budú robiť spoločnosť NVIDIA GTX 1660, GTX 1660 Ti a RTX 2060. Cena zatiaľ známa nie je, ale ako je už obecne známe pri značke Honor, s veľkou pravdepodobnosťou sa dočkáme skvelého pomeru medzi cenou a výkonom. Na všetky ostatné špecifikácie si budeme musieť ešte počkať.

Očakáva sa taktiež, že rada notebookov Honor Hunter bude spustená už budúci týždeň, ale to samozrejme platí len pre čínsky trh. Kedy sa objaví u nás, je otázne a neostáva nám nič iné, ako si počkať na oficiálne vyjadrenie výrobcu.

Čo hovoríte na prvý herný notebook značky Honor, ktorého spustenie sa uskutoční už v blízkej budúcnosti? Zakúpili by ste si takýto notebook? O vaše názory sa s nami môžete podeliť v sekcii komentárov.

Zdroj: gizmochina.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -