Stiahnite si Horizon Zero Dawn a ďalších 9 hier na PS4 a PS5 úplne zadarmo

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 24 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Seďte doma na zadku a hrajte videohry. Iniciatíva Play at Home pokračuje vo veľkom štýle, po takmer roku sa vracia späť. Naposledy Sony hráčom rozdalo tituly Uncharted: The Nathan Drake Collection a indie adventúru Journey. Tentokrát sa spoločnosť ešte viac buchla po vrecku a rozdá až desať hier úplne zadarmo.

Najlepšie na tom je, že nepotrebujete mať zaplatené členstvo PlayStation Plus. Zatiaľ čo pri mesačných hrách zadarmo musíte byť predplatiteľmi, iniciatíva Play at Home je dostupná pre všetkých. Prichystajte si voľné úložisko vo svojich konzolách PlayStation 4 a PlayStation 5, nádielka bude ozaj štedrá. Štartujeme už budúci týždeň nasledujúcimi titulmi.

Play at Home
Zdroj: blog.playstation.com

Iniciatíva Play at Home

Prvých deväť hier bude dostupných na stiahnutie počnúc 25. marcom. Týmito titulmi budú: Abzu, The Witness, Enter the Gungeon, Subnautica, Rez Infinite, Moss, Astro Bot: Rescue Mission, Paper Beast a Thumper. Veľké AAA hry to síce nie sú, no minimálne Abzu, Subnautica a Thumper určite za skúšku stoja. Do knižnice si ich môžete pridať do 22. apríla, kde vám ostanú už navždy.

Musíme pripomenúť, že Astro Bot: Rescue Mission, Moss a Paper Beast sú hrateľné iba s PSVR headsetom, teda virtuálnou realitou. Stiahnuť si ich budete schopní aj bez neho, no zahrať si ich nedokážete. Tituly Rez Infinite a Thumper sú kompatibilné aj s PSVR, no hrať ich dokážete aj bez neho.

Zadarmo bude aj Horizon Zero Dawn

Čerešničkou na torte bude Horizon Zero Dawn, jedna z najlepších PlayStation 4 exkluzivít, dnes už dostupná aj na PC. Dej sleduje Aloy, mladú lovkyňu vo svete preplnenom strojmi, ktorá sa vydáva odhaliť svoju minulosť. RPG od vývojárov z Guerrilla Games bude dostupné od 19. apríla. Čas na stiahnutie máte do 14. mája.

Prvý diel nám rozpráva príbeh Aloy. Je to mladá žena na hranici dospelosti, ktorá ujde zo svojej dediny, aby našla tých, čo zaútočili na jej kmeň a pokúsili sa ju zabiť. Hra sa odohráva v 31. storočí vo svete, ktorý ovládajú obrovské robotické zvieratá a človek už viac nie je pánom.

Úlohou titulu bude zrejme nalákať hráčov na očakávané pokračovanie Horizon Forbidden West. Aloy a jej spoločník Sylens sa v pokračovaní vydajú na západ a budú objavovať nové územia v postapokalyptickej Amerike, ktorú ovládajú robotické zvieratá. Vydanie je naplánované na rok 2021 pre PlayStation 4 a PlayStation 5.

Tak čo, na ktorú z desiatky hier sa tešíte najviac? Stiahnete si Horizon Zero Dawn úplne zadarmo? Vaše názory nám dajte vedieť do komentárov!

Zdroj: ign.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -