Ambiciózny horor Amulet sa bude snažiť prehĺbiť váš strach k démonom a v prvom traileri sa mu to miestami darí

Nenechajte si ujsť

Branislav Petrus
Branislav Petrus
Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.

Trailer k filmu Amulet sa konečne ukázal a produkčná spoločnosť Magnolia Pictures sa do sveta chystá uviesť nový horor s démonickými silami vo vnútri.

Novinka má za sebou už aj premiéru, ktorú film zažil na filmovom festivale Sundance ešte začiatkom tohto roka. V režisérskom kresle debutoval Romoly Garai a už teraz vieme potvrdiť, že sa mladému režisérovi snímka podarila, čomu nasvedčujú aj prvotné recenzie od kritikov.

Trailer k filmu Amulet sľubuje znepokojujúci zážitok plný strachu

Ukážka začína pohľadom na vojaka, ktorý sa po zatiaľ neznámych udalostiach prebúdza zo zlého sna. Neskôr sa presúva do záhadného domu, v ktorom sa nevinnému Tomazovi navždy zmení život.

Trailer síce nepôsobí strašidelne hneď od prvých sekúnd, ale to divákovi vadiť nemusí. Veci sa totiž začínajú stupňovať v momente, keď hlavná postava pocíti prítomnosť démonickej sily. Najnovší prínos je okrem iného sprevádzaný aj pravidelnou dávkou strašidelnej hudby v podobe husieľ. Nechýbajú ani všelijaké podivné snímky z minulosti, a ako tomu je už pri takýchto hororoch známe, málo krvi.

Amulet trailer
Zdroj: over-blog.com

Čo môžeme od filmu Amulet očakávať?

Amulet sa zameriava na Tomaza (Alec Secareanu), bývalého vojaka, ktorý sa po nehode ocitol bez domova. Záchranné koleso nájde až v dome Magdy (Carla Juri), ktorá taktiež potrebuje pomoc. Osamelá mladá žena sa totiž musí starať o svoju chorú matku a práve Tomaz sa stane obeťou neznámej kliatby.

Keď sa Tomaz zblíži s Magdou, začne si všímať podivné a nevysvetliteľné udalosti, z ktorých začne mať strach. Tajomná stará žena, ktorá býva výlučne na najvyššom poschodí, skrýva niečo veľmi zlé a Tomaz má podozrenie, že Magda je väzňom jej temného sveta.

Okrem traileru sa do sveta dostal aj oficiálny plagát a pochválil sa sloganom „Majte vieru v strach„. Po premiére filmu na filmovom festivale Sundance sa Amulet stretol s veľmi pozitívnymi reakciami od kritikov. Na Rotten Tomatoes mu momentálne svieti 76%, čo na nízkorozpočtový horor nie je vôbec zlé. Už len dúfať, že ho okrem kritikov film ocenia aj bežní diváci.

Amulet plagát trailer
Zdroj: movieweb.com
Čo hovoríte na najnovší trailer k filmu Amulet? O vaše názory sa s nami nezabudnite podeliť v sekcii komentárov.

Zdroj: youtube.com

Mohlo by sa ti páčiť

1 COMMENT

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -