Horor Cyntoryn zvieratiek z hlavy Stephena Kinga dostal hrozivý trailer!

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 24 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Temná veža, ToGerald’s Game, 1922, The Mist či Castle Rock. Za posledných pár rokov sa roztrhlo vrece s filmovými či seriálovými adaptáciami príbehov z hlavy Stephena Kinga. Niektoré z nich sa úspechu nedočkali, iné zas vystrelili do výšin. Najlepšie dopadol horor To, ktorého pokračovanie uvidíme už septembri tohto roku.

Ešte predtým však prichádza čas na novú adaptáciu novely Pet Sematary, ktorú môžete poznať pod menami Cintorín domácich zvierat alebo Cyntoryn zvieratiek. Nečakajte však nič podobné tomu, čo sme videli už v roku 1989. Tento film sa bude viac držať Kingovej predlohy, no pridá aj také detaily, na ktoré diváci určite nie sú pripravení.

Horor Cyntoryn zvieratiek
Zdroj: comicbook.com

Horor Cyntoryn zvieratiek od Kinga je späť!

Príbeh je celkom jednoduchý – Dr. Louis Creed (Jason Clarke) sa so svojou rodinou presťahuje z Bostonu do mestečka Maine. Usadia sa v starom farmárskom dome, ktorý má neďaleko ich pozemku „cintorín zvieratiek„. Nejde však iba o obyčajné pohrebisko… Tento cintorín má totižto schopnosť oživovať mŕtvych.

V pôvodnom diele spadne pod kolesá nákladiaku Gage, Creedov dvojročný syn. Nečakanou zmenou je fakt, že sa tvorcovia tohto filmu rozhodli, že tentokrát nechajú zomrieť Ellie, ich dcéru. Tento charakter im vraj ponúkol viac kreativity ako počas jej života, tak aj po jej smrti. Clarke sa teda svoju dcéru pokúsi s pomocou suseda Juda Crandalla (John Lithgow) oživiť.

Ako však môžete vidieť v novej ukážke, Ellie už nikdy nebude taká, ako kedysi. O réžiu sa postaralo duo Dennis Widmyer a Kevin Kolsch, ktorí majú na konte horory ako Holidays alebo Starry Eyes. V hlavných úlohách sa predstavia Jason Clarke (Prvý človek), Amy Seimetz (Stranger Things) a John Lithgow (Interstellar). Premiéra je naplánovaná na 11. apríl 2019.

Myslíte, že sa Cyntoryn zvieratiek dočká podobného úspechu, ako Kingov horor To? Vaše názory nám napíšte do komentárov!

Zdroj: slashfilm.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -