FilmyTrailery

Horor Fantasy Island dostáva nový trailer. Bude rovnako úspešný ako jeho seriálová predloha?

Štúdio Blumhouse v spolupráci so Sony si pre nás tento rok pripravili remake seriálu zo sedemdesiatych rokov. Horor Fantasy Island prichádza s novým trailerom, ktorý je plný zvratov a nepríjemných prekvapení. Dočkáme sa po dlhšom čase znova kvalitného hororu?

Horor Fantasy Island dostáva filmový remake

Film inšpirovaný pôvodným seriálom z roku 1977 k nám do kín príde už tento rok. Seriál sa dočkal vyše 150 častí a každá z nich mala okolo hodiny. Je teda vôbec možné, aby sa takto rozvetvený príbeh zmestil do jediného filmu, ktorý trvá 109 minút? Podľa traileru to ale vyzerá, že o strašidelné scény núdza rozhodne nebude!

O čo vo filme vlastne pôjde?

Horor Fantasy Island, ktorý k nám príde už budúci mesiac, by mal vychádzať zo svojho predchodcu. Z toho vyplýva, že sa dočkáme podobnej, pokiaľ nie rovnakej zápletky, ako tomu bolo pred vyše štyridsiatimi rokmi.

Príbeh by sa mal odohrávať na odľahlom tropickom ostrove, kde sa charizmatický pán Roarke pokúša splniť každé tajné prianie svojho hosťa. Keď sa ale fantázia zmení na nočnú moru, tak začína boj o prežitie. Aby hostia prežili, budú musieť pomaly odkrývať každú záhadu tohto tajuplného ostrova. Podarí sa im všetkým tento boj vyhrať?

Známe mená v hereckom obsadení

Tvorcovia nechcú nechať nič na náhodu, preto si povolali do tímu skúsených a ostrieľaných hercov. Vo filme sa teda okrem iných môžeme tešiť napríklad na herečku Maggie Q, ktorá je často obsadzovaná do akčných filmov. Ďalej sa dočkáme aj Michaela Rookera, ktorý stvárnil napríklad Yonduho v Strážcoch galaxie a Michaela Peña, ktorý je tiež známy a často obsadzovaný herec.

Fantasy Island

Zdroj: bloody-disgusting.com

Môžeme sa však tešiť aj na mená ako Lucy Hale, Jimmy O, Kim Coates a mnoho ďalších. O réžiu a scenár filmu sa postaral Jeff Wadlow, ktorý má na svojom konte filmy ako Bitkári, Vadí nevadí či Kick-Ass 2

Trailer vyzerá celkom zaujímavo, sme teda zvedaví, že čo nám finálna verzia filmu teda prinesie. Film k nám do kín dorazí už budúci mesiac, presnejšie 27. februára 2020.

Tešíte sa na horor Fantasy Island? Videli ste pôvodný seriál? Napíšte nám to do komentárov!

Zdroj: hypebeast.com

Zoltán Hegyi
About author

Som mladý chalan, ktorý od narodenia miluje filmový svet. Na filmoch som vyrastal a chcem na nich aj zostarnúť. Verím, že každý si musí ísť za svojim snom a preto si aj ja teraz idem za tým svojim.
  Related posts
  Filmy

  Pozrite si exkluzívny pohľad na uniknuté zábery z filmu Avatar 2 (SPOILERY)

  Filmy

  Film Matrix 4 dostal povolenie natáčať na Slovensku. Online je aj nový teaser

  Filmy

  Scarlett Johansson získala hlavnú úlohu vo filme Notorious B.I.G. vs Tupac. Koho tam stvárni?

  Filmy

  6 zloduchov, ktorým by mohol čeliť Tom Holland ako Spider-Man v nasledujúcom filme

  Pridaj komentár