Filmy

Štúdio Blumhouse produkuje horor Five Nights at Freddy’s na čele s režisérom Harryho Pottera!

Pokiaľ vám niečo hovoria mená ako Freddy FazbearBonnie alebo Chica, ste na správnom mieste. Štúdio Universal a produkčná firma Blumhouse totižto konečne našli režiséra pre ich dlho očakávanú filmovú adaptáciu hry Five Nights at Freddy’s. Túto úžasnú správu dali vedieť prostredníctvom ich oficiálneho Twitter účtu, kde nezabudli pridať ani prvú fotku z produkcie. Taktiež portál Deadline potvrdil, že sa o réžiu a scenár hororu postará Chris Columbus. Ten má na konte známe filmy ako Harry Potter a Kameň mudrcovHarry Potter a Tajomná komnataSám doma alebo Percy Jackson: Zlodej blesku. Jeho minulosť je samozrejme spojená aj s horormi – Napísal scenár pre hororovú komédiu Gremlins a produkoval úspešný film z roku 2015, Čarodejnica.

horor Five Nights at Freddy’s

Zdroj: youtube.com

Horor Five Nights at Freddy’s dostane film!

Nevieme ako vy, no my sa na tento film neuveriteľne tešíme a vkladáme doň veľké nádeje. Štúdio Blumhouse predsa produkuje tie najlepšie a najúspešnejšie horory (Séria Paranormal Activity, Insidious, Sinister alebo Očista). Netreba zabúdať na to, že samotná hra Five Nights at Freddy’s patrí medzi najlepšie hororové počiny a má naozaj zaujímavý a mysteriózny príbeh. Prvá hra bola vydaná v auguste roku 2014 a ihneď sa stala obrovským fenoménom ako medzi hráčmi, tak aj medzi YouTubermi. Odvtedy sme sa dočkali ešte piatich ďalších pokračovaní, pričom žiadne nestratilo na svojej kvalite. Na tejto sérii je zaujímavý hlavne záhadný a skrytý príbeh, ktorý vám hra samotná neodhalí.

Rozšíriť toto univerzum pomocou filmu je tak veľmi dobrým nápadom. Dúfame, že sa však snímka nezaradí medzi všetky ostatné nekvalitné filmové adaptácie hier. Tento rok nám štúdio Blumhouse zatiaľ prinieslo horor Insidious: Posledný kľúč a už v apríli sa dočkáme predpokladaného úspechu Pravda alebo odvaha. Tak čo, tešíte sa na ľakačky v podobe “mierumilovných” animatronikov?

Adam Martiš
About author

Volám sa Adam, mám 19 rokov, na vysokej škole študujem masmediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport - celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.
  Related posts
  FilmyTrailery

  Legendárny prvý Pokémon film príde na Netflix v novom 3D prevedení

  FilmyOdporúčame

  Aké Spider-Man filmy sa nikdy nenatočili? V pozícii režiséra mohol byť aj James Cameron

  FilmyOdporúčame

  Pozrite si najšokujúcejšiu scénu z filmu Joker v nádhernej 4K kvalite

  Filmy

  Seriál Obi-Wan Kenobi prinesie späť k životu milovanú aj nenávidenú postavu zo Star Wars

  Pridaj komentár