Filmy

FOTO: 17-ročná herečka z “To” zahviezdi v horore Janko a Marienka!

Nadchádzajúci horor Janko a Marienka vezme starý známy príbeh, ktorý od základov prerobí. Jeho centrom bude vychádzajúca hviezda Sophia Lillis, ktorá sa preslávila filmom To. Dnes sa k nám od štúdia Orion Pictures dostáva prvý pohľad na mladú, 17-ročnú herečku, ktorá bude centrom novinky, ktorú uvidíme už začiatkom budúceho roka. V čom sa líši od klasického príbehu? Poďme to spolu zistiť!

janko a marienka hansel and gretel

Zdroj: mcsweeneys.net

Horor Janko a Marienka so Sophiou Lillis

“Kedysi dávno na vzdialenom rozprávkovom vidieku, mladé dievča (Sophia Lillis) zavedie svojho malého bračeka (Sammy Leakey) do temného lesa pri zúfalom hľadaní jedna a práce, len aby narazili na súvislosti hrôzostrašného zla.

Tak znie oficiálny popis príbehu hororu Janko a Marienka. Teda, mal by som skôr povedať Marienka a Janko. Anglický názov filmu je totižto “Gretel and Hansel”. Nevieme však ešte, či sa u nás bude volať tak, alebo ponesie úplne iný názov. Web csfd.cz odhaľuje, že po česky sa film volá “Les hrůzy”, no slovenský názov ešte chýba.

beverly marsh sophia lillis it to 2017

Zdroj: pursuenews.com

V hlavných úlohách sa ukáže dvojica mladých hercov. Sammy Leakey si zahrá malého Janka, pričom temným lesom ho povedie sestrička Marienka, ktorú stvárni Sophia Lillis. Tá má len 17 rokov, no už si stihla vybudovať celkom silnú kariéru. Jej zatiaľ najväčšou rolou bola Beverly Marsh vo filme To (2017), no poznať ju môžete aj z projektov ako Nancy Drew and the Hidden Staircase či Sharp Objects.

Teraz sa k nám dostáva prvý pohľad na samotný film. Zverejnilo ju štúdio Orion Pictures na svojej facebookovej stránke. Tu je prvá fotografia, po ktorej by do pár týždňov mohol nasledovať trailer:

Zvyšok hereckého obsadenia vypĺňajú mená ako Charles Babalola, Alice Krige či Jessica De Gouw. O réžiu sa postará Osgood Perkins, pričom vychádza zo scenára Roba Hayesa. V kinách by sme si film mali pozrieť už vo februári 2020.

MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ

Čo zatiaľ vravíte na nový horor Janko a Marienka? Vaše názory nám zanechajte v komentároch!

Zdroj: csfd.cz, movieweb.com, facebook.com

Andrej Cvik
About author

Volám sa Andrej, mám 19 rokov, som študentom vysokej školy a verím, že tvorením sa dá zmeniť svet k lepšiemu. // Moje TOP tri najobľúbenejšie veci na svete sú káva a moje dve mačky.
  Related posts
  Filmy

  Kto všetko bude členom tímu vo filme Avengers 5 a čo zatiaľ o filme vieme?

  Filmy

  Najnovšia fotografia z filmu Morbius odhaľuje zaujímavý Easter Egg. Ukáže sa vo filme aj Venom?

  Filmy

  Marvel odhalil scenáristu pre film Ant-Man 3. Kto sa bude podieľať na jeho pokračovaní?

  Filmy

  Horor Tiché miesto: Časť II dostáva nový dátum vydania. Kedy ho konečne uvidíme?

  Pridaj komentár