FOTO: 17-ročná herečka z „To“ zahviezdi v horore Janko a Marienka!

Nenechajte si ujsť

Andrej Cvik
Andrej Cvik
Volám sa Andrej, mám 21 rokov a moje 4 najobľúbenejšie veci na svete sú káva a moje dve mačky. A tá štvrtá je tajná.

Nadchádzajúci horor Janko a Marienka vezme starý známy príbeh, ktorý od základov prerobí. Jeho centrom bude vychádzajúca hviezda Sophia Lillis, ktorá sa preslávila filmom To. Dnes sa k nám od štúdia Orion Pictures dostáva prvý pohľad na mladú, 17-ročnú herečku, ktorá bude centrom novinky, ktorú uvidíme už začiatkom budúceho roka. V čom sa líši od klasického príbehu? Poďme to spolu zistiť!

janko a marienka hansel and gretel
Zdroj: mcsweeneys.net

Horor Janko a Marienka so Sophiou Lillis

„Kedysi dávno na vzdialenom rozprávkovom vidieku, mladé dievča (Sophia Lillis) zavedie svojho malého bračeka (Sammy Leakey) do temného lesa pri zúfalom hľadaní jedna a práce, len aby narazili na súvislosti hrôzostrašného zla.

Tak znie oficiálny popis príbehu hororu Janko a Marienka. Teda, mal by som skôr povedať Marienka a Janko. Anglický názov filmu je totižto „Gretel and Hansel“. Nevieme však ešte, či sa u nás bude volať tak, alebo ponesie úplne iný názov. Web csfd.cz odhaľuje, že po česky sa film volá „Les hrůzy“, no slovenský názov ešte chýba.

beverly marsh sophia lillis it to 2017
Zdroj: pursuenews.com

V hlavných úlohách sa ukáže dvojica mladých hercov. Sammy Leakey si zahrá malého Janka, pričom temným lesom ho povedie sestrička Marienka, ktorú stvárni Sophia Lillis. Tá má len 17 rokov, no už si stihla vybudovať celkom silnú kariéru. Jej zatiaľ najväčšou rolou bola Beverly Marsh vo filme To (2017), no poznať ju môžete aj z projektov ako Nancy Drew and the Hidden Staircase či Sharp Objects.

Teraz sa k nám dostáva prvý pohľad na samotný film. Zverejnilo ju štúdio Orion Pictures na svojej facebookovej stránke. Tu je prvá fotografia, po ktorej by do pár týždňov mohol nasledovať trailer:

Zvyšok hereckého obsadenia vypĺňajú mená ako Charles Babalola, Alice Krige či Jessica De Gouw. O réžiu sa postará Osgood Perkins, pričom vychádza zo scenára Roba Hayesa. V kinách by sme si film mali pozrieť už vo februári 2020.

MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ

Čo zatiaľ vravíte na nový horor Janko a Marienka? Vaše názory nám zanechajte v komentároch!

Zdroj: csfd.cz, movieweb.com, facebook.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -