Marrowbone trailer: Anya Taylor-Joy a Charlie Heaton spolu v jednom horore? Nie, nemáme na mysli The New Mutants…

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 24 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Už 13. apríla 2018 sme sa mali dočkať hororovej komiksovky The New Mutants, v ktorej sa ukážu mená ako Anya Taylor-Joy alebo Charlie Heaton. Bohužiaľ, premiéra filmu bola odložená o rok a nový dátum vydania je stanovený na 22. februára 2019. Pokiaľ však chcete vidieť túto dvojku spolu vo filme skorej, horor Marrowbone vám vaše prianie splní. Zatiaľ čo si film svoju premiéru odbil na Medzinárodnom filmovom festivale v Toronte a taktiež už aj vo svete, do slovenských kín sa nedostane. Nový trailer však jasne ukazuje, že snímka svoje posledné zbohom ešte nepovedala a už 13. apríla sa dostane do viacerých kín a na digitál.

Horor Marrowbone v oficiálnom traileri

Marrowbone na prvý pohľad zaujme svojim rozmanitým obsadením. Uvidíme mená ako Anya Taylor-Joy (Rozpoltený, Čarodejnica), Charlie Heaton (Stranger Things), Mia Goth (Liek na život), George MacKay (Captain Fantastic) alebo Matthew Stagg (Mum’s List). Zaujímaví ľudia však stoja aj za kamerou. Pamätáte si na film Sirotinec (2007) od režiséra J.A. Bayonu? Scenár ku tomuto filmu vytvoril Sergio G. Sánchez a práve on horor Marrowbone zrežíroval a taktiež aj napísal. Samozrejme, výkonným producentom je J.A. Bayona, ktorý práve pracuje na filme Jurassic World: Fallen Kingdom. Z traileru môžeme vidieť, že má film podobný nádych ako práve Sirotinec. Miesto ľakačiek od démonov a duchov sa však dočkáme čistokrvého strachu z neznáma.

Príbeh filmu sa zameria na päťčlennú britskú rodinu, ktorá sa po skúsenosti s hrubým otcom presťahuje do malého domčeku v Amerike. Po smrti matky sa však štyria súrodenci snažia o to, aby jej smrť ostala v tajnosti a nevyšla na verejnosť. Okrem toho však budú mať decká aj iný problém – Zistia, že nie sú jediní, ktorí v dome žijú. Trailer nám neukázal žiadnu prítomnosť démonov alebo monštier a nevedno tak, čoho sa budeme vo filme báť…

Mohlo by sa ti páčiť

1 COMMENT

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -