Horor The Nun si pozrieme neskôr, ako sme si mysleli. Štúdio Warner Bros. totižto oddialilo dátum premiéry!

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 23 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Pre všetkých milovníkov hororu tu máme pomerne zlú správu. Spin-off série V zajatí démonov (The Conjuring) sa posúva o dva mesiace. Štúdio Warner Bros. totižto zmenilo premiéru filmu The Nun z 13. júla 2018 na 7. septembra 2018. Nie je však potvrdené, prečo tak štúdio konalo. Je možné, že jednoducho potrebujú na produkciu filmu viac času, alebo sa naplánovali pretáčky. Možnosťou je aj to, že nechceli stáť proti konkurencii akou je Rodinka úžasných 2. Na nový dátum premiéry je totižto zatiaľ naplánovaný iba tento film. Najočakávanejší horor tohto roka si tak bohužiaľ nepozrieme v lete, ale až začiatkom nového školského roka. Aspoň sa máme na čo tešiť, no nie?

the nun
zdroj: hollywoodreporter.com

Horor The Nun uvidíme neskôr

O réžiu spin-offu The Nun sa postará Corin Hardy (Posvätná hora), zatiaľ čo produkciu má na starosti otec série The Conjuring, James Wan. A aké herecké obsadenie sa v snímke predstaví? Samotnú mníšku si zahrá mladá Taissa Farmiga (American Horror Story), sestra Very Farmigy zo série ‚V zajatí démonov‘. Ďalej uvidíme mená ako Demian Bichir, Jonas BloquetCharlotte HopeIngrid Bisu a Bonnie Aarons. Príbeh sa bude zaoberať postavou, ktorú už dobre poznáme z filmu V zajatí démonov 2. Pozrieme sa na samotný zrok démona Valaka, ktorý sa ukázal na konci filmu.

The Nun bude v poradí druhou spin-off sériou univerza The Conjuring. Prvou je samozrejme Annabelle, ktorá sa minulý rok dočkala úspešného pokračovania vo forme Annabelle: Stvorenie zla. Tretím pripravovaným spin-offom je film Crooked Man o postave, ktorú sme taktiež mohli vidieť v pokračovaní série ‚V zajatí démonov‘. Pokiaľ sa chcete o univerze dozvedieť viac, určite klikajte na tento odkaz.

Tak čo, tešíte sa na horor o mníške? Aký máte názor na to, že sa premiéra filmu presunula?

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -