Nikdy to neberte skratkou cez les. Originálny horor od Netflixu s názvom The Ritual vám ukáže prečo!

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Volám sa Adam, mám 21 rokov, na vysokej škole študujem masmediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport - celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Verte nám, do tohto lesa by nevkročil ani samotný Logan Paul. A už vôbec by to nenatáčal na youtube. Štvorica kamarátov sa však po smrti blízkeho priateľa rozhodne, že pôjde svoje vzťahy utužiť do krásnej škandinávskej prírody. Pár nesprávnych krokov ich ale zavedie do tajomného a mystického lesa, ktorý považujú za skratku. Zdá sa však, že v tomto lese prežíva niečo, čomu sa nepáči ich prítomnosť. Cestou cez les parta narazí na staroveké artefakty, symboly vyryté do stromov, mäso a kosti obetí, ktoré boli obetované záhadnému rituálu. Neznáme staroveké zlo ich nasleduje na každom kroku a oni sami nevedia, či ide o sen alebo veľmi škaredú realitu…

Nový horor od Netflixu s názvom The Ritual

Či už ide o originálne filmy alebo seriály, Netflix svoju robotu vždy odvedie bravúrne. Opakom by tak nemal byť ani horor The Ritual, ktorý z prvého traileru vyzerá naozaj zaujímavo. O réžiu sa postará David Bruckner, ktorý v minulosti pracoval na tituloch ako V/H/S alebo Southbound. Teraz však pôjde o jeho prvý vlastný celovečerný film, ktorý bude spadať pod krídla Netflixu. Scenár napísal Joe Barton, scenárista nominovaný na cenu BAFTA. Film je adaptovaný z rovnakomennej úspešnej hororovej novely, ktorú napísal Adam Nevill. Netflix si tento horor vyhliadol minulý rok na Medzinárodnom filmovom festivale v Toronte, pričom ho neskôr kúpil za neuveriteľných 4.75 miliónov dolárov.

Hlavnú štvoricu si zahrajú herci Rafe Spall (Black Mirror), Robert James-Collier (Panství Downton), Arsher Ali (Doctor Who) a Sam Troughton (Votrelec vs. Predátor). Na festivale v Toronte film zabodoval, zatiaľ čo my si ho na Netflixe budeme môcť užiť už 9. februára 2018! Určite tak neprehliadnite hrozivý trailer, ktorý vám naženie husiu kožu!

Čo zatiaľ na snímku hovoríte? Dáte jej šancu, keď tak urobil aj samotný Netflix?

Plagát
Zdroj: comingsoon.net

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

Najnovší obsah