V schránke vám pristála Pozvánka do pekla! Do kín dorazil nový horor s Nathalie Emmanuel

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 24 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Nathalie Emmanuel, dôverne známa ako Missandei z Hry o tróny či Ramsey zo série Rýchlo a zbesilo, sa čoskoro predstaví ako Evie v hororovej snímke Pozvánka do pekla od distribučných spoločností Sony Pictures a Itafilm.

Evie je mladá umelkyňa z New Yorku nútená predierať sa životom po viacerých životných nešťastiach. Znenazdajky sa však v jej živote objaví príležitosť mať rodinu ako nikdy predtým. Čo však najprv vyzerá ako rozprávkový sen sa čoskoro zmení na tú najhoršiu nočnú moru. Novo objavená rodina skrýva veľmi temné tajomstvá, ktoré pre Evie znamenajú krvavý boj o prežitie.

Pozvánka do pekla predstavuje návrat ku klasickejším hororovým filmom s príšerami, čudnými rodinnými príslušníkmi a záhadami, ktoré našej hlavnej postave otočia život hore nohami.

Pozývame Vás preto na toto strašidelné dobrodružstvo iba do kín po celom Slovensku už od 8. septembra.

Synopsa:

Po smrti svojej matky, a bez ďalších žijúcich príbuzných, sa Evie rozhodne podstúpiť test DNA. Objaví tak strateného bratranca, o ktorého existencii doteraz nevedela. Na pozvanie od svojej znovunájdenej rodiny sa ocitne na honosnej svadbe na anglickom vidieku, zvádzaná príťažlivým aristokratom. Postupne však odhalí zvrátené tajomstvá a choré úmysly skrývajúce sa za prehnanou štedrosťou svojich „najbližších“. Rodinná idylka sa tak čoskoro zmení na hrôzostrašnú nočnú moru a boj o prežitie.

Zdroj: Itafilm

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -