Horor Šibenice je späť s prvým trailerom na hrôzostrašné pokračovanie!

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 22 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Je to priam neuveriteľné, no po dlhých štyroch rokoch sme sa konečne dočkali prvého traileru na pokračovanie hororu The Gallows (Šibenice). Neuveriteľné je to práve kvôli tomu, že sa film nachádza v produkcii už niekoľko rokov. Testovacie premietania snímky The Gallows: Act II totižto prebehli už v roku 2017. Aktuálne je dátum americkej premiéry naplánovaný na 25. október 2019, takže dúfajme, že sa znova nepresunie.

Každopádne, film vzniká pod krídlami produkčnej spoločnosti Blumhouse Productions a majstra Jasona Bluma, ktorý dokáže z každého nízkorozpočtového hororu spraviť celosvetový hit. Pokračovanie vyzerá z prvej ukážky nádejne a my sa môžeme tešiť na návrat hrôzostrašného The Hangmana, ktorý dychtí po krvi.

Horor Šibenice
Zdroj: ew.com

Horor Šibenice prichádza s pokračovaním

Réžiu a scenár má na starosti dvojica Travis Cluff a Chris Lofing, ktorí sa postarali aj o prvú časť. Herecké obsadenie tentokrát obsahuje mená ako Ema Horvath, Chris Milligan a Brittany Falardeau. Producent Jason Blum ešte koncom augusta minulého roka prezradil, že pokračovanie bolo konečne dokončené.

Taktiež dodal, že film uvidíme do deviatich mesiacov. Nakoniec sme si počkali o niekoľko mesiacov dlhšie, no vydanie sa konečne blíži. Okrem traileru sme sa dočkali aj prvého plagátu, ktorý prišiel so sloganom „Evil chooses You“, alebo teda „Zlo si vybralo teba„.

The Gallows: Act II sa zameria na Aunu Rue, tínedžerskú vlogerku a budúcu herečku, ktorá sa prihlási na zlovestnú webovú stránku. Následky prídu veľmi rýchlo a Auna sa ocitne uväznená v hrôzostrašnom svete prekliatej divadelnej hry, The Gallows.

Po zahraní jednej pasáže z divadelnej hry pre jej malé internetové obecenstvo jej ihneď vybuchne kariéra, po čom celý život túžila. Ešte však netuší, že smrtiaci duch The Hangman má pre ňu zvrátenú výzvu.

Horor Šibenice
Zdroj: movieweb.com

Prvá časť vyšla späť v roku 2015, kedy sa dočkala veľmi zlých hodnotení od kritikov a divákov. Na stránke Rotten Tomatoes síce svieti hodnotenie chabých 14%, no to nič nemení na obrovskom celosvetovom úspechu.

Z maličkého rozpočtu 100,000 amerických dolárov si film celosvetovo zarobil pôsobivých $43 miliónov. Veríme teda, že sa bude pokračovaniu v období Halloweenu dariť rovnako dobre. Inak, film bude v deň vydania dostupný hneď aj v digitálnej forme.

Tak čo, videli ste prvú časť hororu Šibenice? Tešíte sa na dvojku? Vaše názory nám napíšte do komentárov!

Zdroj: movieweb.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -