Horor, po ktorom sa nebudeš chcieť usmiať. Nový trailer k filmu Smile je plný znepokojujúcich úškrnov a vrážd

Nenechajte si ujsť

Branislav Petrus
Branislav Petrus
Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.

Oficiálny trailer k hororovému trileru Smile od štúdia Paramount je preplnený znepokojujúcimi a strašidelnými úškrnmi, ktoré ťa okamžite stiahnu do deja nového mrazivého príbehu s tajomnou premisou. Bude v tomto prípade úsmev liečiť alebo skôr zabíjať? To zistíme už v septembri, kedy táto novinka s lákavým hodnotením R dorazí do kín a odhalí nám bližšie všetky životné udalosti hlavnej postavy Rose (Sosie Bacon).

Pripravovaný film je adaptáciou krátkometrážneho projektu s názvom Laura Hasn’t Slept od Parkera Finna z roku 2020. Táto snímka dokázala získať na filmovom festivale SXSW špeciálne uznanie poroty Midnight Award a po svojom uvedení zaujala prítomných kritikov i divákov. Celovečerný film tiež napísal a zrežíroval Parker Finn. Príbeh sa tentokrát zameria na psychiatričku sužovanú tým, čomu ani ona sama nedokáže porozumieť.

Trailer k mrazivému trileru Smile

Čo ťa dokáže rozosmiať? Takto znejú úvodné slová najnovšej ukážky, ktorými sa bude zaoberať aj doktorka Rose Cotterová. Sama si však odpovedať nedokáže a jej zistenia ju privádzajú do zdanlivo znepokojujúcej situácie. V jej okolí sa totiž začína vyskytovať čoraz viac ľudí s rovnakým problémom. Alebo je tento problém len záležitosťou Rose, ktorá pomaly stráca vedomie o reálnom živote? Nechutné úsmevy budú sprevádzať celý film, a ak si milovníkom trilerov s poriadnou psycho atmosférou, nemáš nad čím rozmýšľať. Stačí si pozrieť vyššie priloženú ukážku do samotného záveru, kedy sa husej koži určite nevyhneš.

Rose začne zažívať rovnako hrozivé udalosti po tom, čo bola svedkom traumatického incidentu s pacientom. Aby prežila a unikla zo svojej novej krvavej reality, musí najskôr čeliť minulosti, zatiaľ čo ju ničí obrovský teror. Podarí sa jej vypátrať zdroj znepokojujúcich úsmevov a príšerných vrážd? Pri takomto type filmu je ťažké trafiť správnu odpoveď a všetko sa dozvieme už začiatkom tejto jesene.

V pripravovanom filme sa objaví aj etablovaný hororový herec Kyle Gallner, známy vďaka jeho výkonom vo filmoch Dom hrôzy (2009), Jennifer’s Body (2009), Nočná mora z Elm Street (2010) alebo v tohtoročnom horore Vreskot (2020). Čo sa týka Sosie Bacon, jej herecká kariéra začala naberať na obrátkach v populárnom netflixovom seriáli 13 Reasons Why. Vo filme okrem uvedenej hereckej dvojice účinkujú aj Jessie T. Usher, Robin Weigert, Kal Penn a Rob Morgan. Americká premiéra debutuje 30. septembra 2022. Presný dátum vydania v slovenských kinách zatiaľ nepoznáme.

Páčil sa ti oficiálny trailer k hororovému trileru Smile? Názor nám môžeš napísať dole do komentára.

Zdroj: youtube.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -