Horor V zajatí démonov 3 dostal nový dátum vydania. Kedy uvidíme očakávaný film?

Nenechajte si ujsť

Betka Múcsková
Betka Múcsková
Volám sa Betka, mám 23 rokov a som študentkou žurnalistiky a sociálnej antropológie v Brne. Denne pozerám filmy a seriály. Okrem nich ma baví umenie v rôznych podobách: rada kreslím, maľujem, čítam, vyrábam, píšem,... Verím, že kreativita a tvorenie dokáže človeku dávať viac, než čokoľvek iné.

Nový dátum pre horor The Conjuring 3

Kvôli pandémii koronavírusu sa dátumy vydania filmov stále posúvajú. Zatiaľ čo u nás sú už kiná otvorené a môžeme si užívať premiéry českých a slovenských filmov, v Amerike a inde po svete tomu tak bohužiaľ nie je. Preto sa väčšiny filmov nedočkáme v sľúbenom dátume. A to platí aj pre horor The Conjuring 3. Kedy sa dočkáme tohto dlho očakávaného hororu?

The Conjuring 3 nesie názov The Conjuring: The Devil Made Me Do It a bude sequelom pre túto hororovú sériu. Pôvodný dátum vydania, ktorý bol zverejnený ešte pred celou momentálnou svetovou situáciou, bol 11. september tento rok. Warner Bros. má pravdepodobne však pocit, že v septembri by na premiéru ešte nikoho nedotiahol ani takýto veľký film. Hlavne v tých najdôležitejších mestách, akými sú Los Angeles, kde je situácia stále veľmi zlá a kiná sú stále zatvorené. Novým dátumom vydania je teda 4. jún 2021.

The Conjuring 2
Zdroj: pursuenews.com

Prečo nie HBO Max?

Pre tých, ktorí sa čudujú, prečo sa teda film nevydá jednoducho na HBO Max, treba myslieť na to, že napriek tomu že horor The Conjuring 3 nie je až tak drahý, ako napríklad Tenet, je to veľký film pre Warner Bros. aj pre celý svet. Zaslúži si preto dostať sa na veľké plátno. Ak by sa to aj pridalo na HBO Max a tým by si platforma našla nových odberateľov, nie je isté, či by zostali aj po zhliadnutí filmu.

Rozhodli sa preto, že počkajú s vydaním na lepšiu dobu a film sa tak objaví premiérovo na veľkých plátnach. Fanúšikovia tejto hororovej série predsa nikam neodchádzajú a budú sa na to rovnako tešiť aj o rok.

V zajatí démonov 3 2021
Zdroj: dailybloid.com

Oficiálny text od tvorcov The Conjuring 3: The Devil Made Me Do It

The Conjuring: The Devil Made Me Do It odhaľuje strašidelný príbeh o hrôze, vražde a nepoznanom zle, ktoré šokovalo aj skúsených vyšetrovateľov paranormálnych javov v realite – Eda a Lorraine Warrenových. Je to jeden z najsenzačnejších prípadov z ich spisov. Začína bojom o dušu mladého chlapca, potom ich vezme za hranice všetkého, čo dovtedy zažili, až po prvý prípad v histórii USA, v ktorom podozrivý z vraždy tvrdí, že bol posadnutý démonom.

Tešíte sa na horor The Conjuring 3? Dajte nám vedieť do komentárov.

Zdroj: collider.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -