Nový horor Unfriended 2 bude v každom kine iný! Ako to, že každý uvidí rozdielny koniec?

Nenechajte si ujsť

Andrej Cvik
Andrej Cvik
Volám sa Andrej, mám 21 rokov a moje 4 najobľúbenejšie veci na svete sú káva a moje dve mačky. A tá štvrtá je tajná.

Amerických divákov, ktorí sa tento týždeň chystajú na premiéru filmu Unfriended 2 (Dark Web), čaká veľké prekvapenie. Tu je niečo, čo naozaj nikto nečakal. Istí ľudia si totižto možno nepozrú ten istí film, ako diváci vo vedľajšom kine. Štúdio Blumhouse totižto vydáva pokračovanie hororu Odobrať z priateľov (2014) s dvoma rozdielnymi koncami! A čo viac, diváci dopredu nebudú vedieť, ktorú verziu v kine uvidia. Čo sa teda odohrá tento víkend po americkej premiére?

Unfriended
Zdroj: waitforit.rakuten.tv

Horor Unfriended 2 príde s dvoma koncami

Ako roky plynuli a čoraz viac starších filmov začalo vychádzať v špeciálnych Blu-Ray/DVD edíciach, na rozdielne konce sme si zvykli. Často nás fascinuje pohľad na to, čo mohlo byť. Táto situácia je však úplne iná. Aby sa film do kín dostal s dvoma rozdielnymi koncami, to sa stalo len zopárkrát v histórii. Otázkou teda je, čo z toho vznikne. Pochybujem, že ľudia si kúpia viac lístkov len kvôli tomu, aby možno videli druhý koniec. Je teda možné, že scenárista/režisér Stephen Susco sa naozaj nevedel rozhodnúť, ako ukončiť príbeh. Najviac pravdepodobnou možnosťou je ale samozrejme zaujímavá a efektívna reklama.

„Teenager na svojom novom počítači objaví priečinok skrytých súborov a onedlho zistí, že predchádzajúci vlastník sleduje jeho každý pohyb.“

Zvedaví sme hneď na niekoľko vecí. Najviac nás asi zaujíma, ako sa budú dva rozdielne konce líšiť a či veľmi ovplyvnia zážitok z filmu. To by sa mohlo priamo odzrkadliť na recenziách, ktoré budú poukazovať na buď lepší alebo horší z dvoch koncov. Všetko je ale ešte zatiaľ zahalené rúškom tajomstva. Na pravdu si budeme musieť počkať až do premiéry a až vtedy uvidíme, do akej miery budú kino konce rozdielne.

Čo si o tomto nápade myslíte? Zaujal vás, alebo to považujete len za marketingový ťah? Vaše názory nám zanechajte v komentároch!

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -