Špičkovú hru teraz môžete získať úplne zadarmo. Máte na to už len pár dní

Nenechajte si ujsť

Andrej Cvik
Andrej Cvik
Mám 23 rokov a moje 4 najobľúbenejšie veci na svete sú káva a moje dve mačky. A tá štvrtá je tajná.

Hororová hra a unikátna skákačka zadarmo

Halloweenske obdobie je v plnom prúde. A nič sa k sychravému, strašidelnému počasiu nehodí viac než poriadna hororová hra. Aj preto spoločnosť Epic Games v minulom týždni rozdávala úplne zadarmo titul The Evil Within na počítače. Ponuka sa teraz zmenila a získať môžete (podľa mnohých hráčov) ešte lepšiu hororovú hru. Stačí len pár klikov a je vaša úplne navždy. Musíte to však stihnúť do 2. novembra.

V ponuke hier zadarmo je tento týždeň aj unikátna platformová skákačka Tandem: A Tale of Shadows. Potrápi vás najmä múdrymi hlavolamami a ohromí vás zaujímavou kombináciou tradičného konceptu hry s moderným šmrncom. V titule od vývojárov zo štúdia Monochrome Paris musíte pomôcť Emme a jej plyšovému macíkovi Fentonovi vyriešiť záhadu za zmiznutím známeho kúzelníka Thomasa Kanea.

tandem a tale of shadows
Zdroj: Epic Games

Hru Tandem: A Tale of Shadows môžete získať zadarmo priamo na Epic Games. Ušetríte tým 8,99 €, čo je jej bežná cena mimo akcií.

Jednoznačne o niečo zaujímavejším titulom v kontexte Halloweenu je tohtotýždňová hororová hra zadarmo. Platforma rozdáva aj The Evil Within 2, pokračovanie nesmierne úspešnej a fanúšikmi milovanej single-playerovky.

hororova hra zadarmo
Zdroj: Epic Games

The Evil Within 2 si môžete taktiež prevziať priamo na stránke Epic Games. Do 2. novembra bude hra čakať na nadšencov hororového žánru, ktorí si ju navždy pridajú ku svojmu účtu úplne zadarmo. Jej bežná cena je pritom 29,99 €.

„Detektív Sebastial Castellanos o všetko prišiel… ale keď získa šancu na záchranu svojej dcéry, Sebastian sa musí opäť ponoriť do nočnej mory.“

Pokračovanie úspešného hororového titulu od vývojárov z Tango Gameworks uzrelo svetlo sveta v roku 2017. O vydanie sa postarala spoločnosť Bethesda. Hráčov The Evil Within 2 oslovilo podobne pozitívne ako prvý diel. Našlo sa aj zopár takých, ktorým predsa len „jednotka“ vyhovovala viac, no napríklad PC Gamer vo svojej recenzii na The Evil Within 2 hovorí, že „… ide o intenzívne a napínavé psychologické a survival hororové pokračovanie, ktoré vylepšilo svojho predchodcu v takmer každom spôsobe.“

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -