Hororovka The Dark Pictures Anthology: Little Hope bola odložená. Kedy si ju zahráme?

Nenechajte si ujsť

Roland Brožkovič
Roland Brožkovič
Ahojte, volám sa Roland, mám 21 rokov a študujem masmediálnu komunikáciu v Trnave. Vo voľnom čase pozerám filmy, seriály, e-športy alebo hrám počítačové hry. Rád cestujem a objavujem nové miesta.

Hororovka Little Hope odložená

Hororovka The Dark Pictures Anthology: Little Hope od štúdia Supermassive Games bola nečakane odložená. Druhú časť populárnej antológie si mali hráči zahrať už cez leto, no nakoniec je všetko inak. Môže za to nechválne známy koronavírus.

The Dark Pictures Anthology je séria hororových hier od tvorcov mimoriadne úspešného Until Dawn. Koncept hry je taktiež veľmi podobný. Fanúšikov si séria získala kvôli skvelej atmosfére a jednoduchej hrateľnosti. Prvá časť niesla názov Man of Medan a vyrozprávala nám príbeh o stratenej lodi.

Little Hope The Dark Pictures Anthology
Zdroj: dualshockers.com

Pokračovanie nás malo zobrať do mestečka Little Hope aj s viacerými populárnymi hercami už cez leto, no nakoniec sa tak stane až niekedy na jeseň. K téme sa vyjadril šéf štúdia Pete Samuels. Podľa neho je pre nich prvoradé bezpečie zamestnancov, a nechcú zbytočne riskovať. Budú rešpektovať nariadenia vlády a k práci sa vrátia až keď to bude bezpečné.

Podľa týchto vyjadrení neznie ani jesenný termín príliš reálne. Uvidíme, či to autori nakoniec stihnú.

Tešíte sa na hororovku Little Hope? Dajte nám vedieť do komentárov!

Zdroj: geektyrant.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -