SeriályTrailery

Na Apple TV+ prichádza hororový seriál Servant od M. Night Shyamalana

Aktuálne zažívame doposiaľ najväčší rozmach streamovacích služieb. Novovzniknuté Apple TV+ nám toho síce zatiaľ veľa neprinieslo, no na jeho rozvoji sa neustále pracuje. Mimo vlajkového seriálu The Morning Show s Reese Whiterspoon a Jennifer Aniston či pár ďalších titulov sa môže táto služba pochváliť ďalším prírastkom do knižnice.

Nadchádzajúci seriál Servant rozširuje počet žánrov, ktoré Apple ponúka predplatiteľom, nakoľko sa jedná o hororový kúsok, o čom jednoznačne vypovedá aj samotný trailer.

O čo pôjde?

Prednedávnom sme dostali plnohodnotný trailer na seriál Servant, ktorý nám v jednoduchosti naznačil, o čo pôjde. Manželský pár bojuje s ťažkým obdobím svojho života, keď prídu o svoje malé dieťa. V tejto zložitej situácií sa rozhodnú, že si zaobstarajú bábiku, ktorá je znepokojujúco takmer totožná so živým bábätkom. Všetko sa však začne zvrhávať, keď si najmú opatrovateľku, ktorá sa má o ňu starať ako o živú.

Samotný trailer nám poodhalil len časť príbehu, no s pribúdajúcimi promo videami sa dej v pomalých dávkach odhaľuje čoraz viac. Najnovší trailer, ktorý je veľmi znepokojujúci, nesie názov “Making Jericho“ a ukazuje ako sa spomínaná bábika vyrába.

Kto sa o seriál Servant postará?

Tony Basgallop, ktorý seriál navrhol, nenecháva nič na náhodu a spolupracuje s režisérskym velikánom. M. Night Shyamalan, režisér filmu Šiesty zmysel, Vyvolený či Osada seriál produkuje, ale taktiež režíruje niekoľko z epizód. Seriál bude mať 10 častí, no po prípadnom úspechu by sme sa pokojne mohli dočkať aj druhej série.

V hlavnej úlohe sa predstaví Toby Kebbel ako Sean a jeho manželku Dorothy si zahrá Lauren Ambrose. Nell Tiger Free, ktorá sa objavila v seriáli Game of Thrones, stvárni opatrovateľku. Objaví sa tam aj Rupert Grint, ktorého si môžeme pamätať z čarodejníckej ságy Harry Potter ako Rona Weaslyho.

seriál Servant

Zdroj: allocine.fr

Kedy si ho budeme môcť pozrieť?

Seriál Servant bude mať premiéru na Apple TV+ už 28. novembra. Zaujímavosťou však je, že je to úplne prvý titul na tejto streamovacej službe, ktorý bude vychádzať pravidelne vo štvrtok a nie v piatok, ako tomu je pri ostatných seriáloch. K dispozícií by mali byť taktiež aj české titulky.

My sa rozhodne tešíme a sme zvedaví, čo nám tento seriál prinesie. A čo vy? Tešíte sa tiež?

Zdroj: screenrant.com

Zoltán Hegyi
About author

Som mladý chalan, ktorý od narodenia miluje filmový svet. Na filmoch som vyrastal a chcem na nich aj zostarnúť. Verím, že každý si musí ísť za svojim snom a preto si aj ja teraz idem za tým svojim.
  Related posts
  Seriály

  Obrovský šok pre fanúšikov seriálu Game of Thrones. Naozaj chystajú TOTO?

  Seriály

  Seriál Loki bude aj osobnou drámou. Čo prezradil jeho tvorca?

  Seriály

  Nový trailer ku krátkometrážnemu seriálu Survive nám ukazuje herečku Sophie Turner v mrazivom boji o prežitie

  Seriály

  Predstaviteľ Jima Hoppera povedal, že 4. séria Stranger Things mala vyjsť začiatkom roku 2021. Dočkáme sa jej neskôr?

  Pridaj komentár