Na Apple TV+ prichádza hororový seriál Servant od M. Night Shyamalana

Nenechajte si ujsť

Zoltán Hegyi
Zoltán Hegyi
Som mladý chalan, ktorý od narodenia miluje filmový svet. Na filmoch som vyrastal a chcem na nich aj zostarnúť. Verím, že každý si musí ísť za svojim snom a preto si aj ja teraz idem za tým svojim.

Aktuálne zažívame doposiaľ najväčší rozmach streamovacích služieb. Novovzniknuté Apple TV+ nám toho síce zatiaľ veľa neprinieslo, no na jeho rozvoji sa neustále pracuje. Mimo vlajkového seriálu The Morning Show s Reese Whiterspoon a Jennifer Aniston či pár ďalších titulov sa môže táto služba pochváliť ďalším prírastkom do knižnice.

Nadchádzajúci seriál Servant rozširuje počet žánrov, ktoré Apple ponúka predplatiteľom, nakoľko sa jedná o hororový kúsok, o čom jednoznačne vypovedá aj samotný trailer.

O čo pôjde?

Prednedávnom sme dostali plnohodnotný trailer na seriál Servant, ktorý nám v jednoduchosti naznačil, o čo pôjde. Manželský pár bojuje s ťažkým obdobím svojho života, keď prídu o svoje malé dieťa. V tejto zložitej situácií sa rozhodnú, že si zaobstarajú bábiku, ktorá je znepokojujúco takmer totožná so živým bábätkom. Všetko sa však začne zvrhávať, keď si najmú opatrovateľku, ktorá sa má o ňu starať ako o živú.

Samotný trailer nám poodhalil len časť príbehu, no s pribúdajúcimi promo videami sa dej v pomalých dávkach odhaľuje čoraz viac. Najnovší trailer, ktorý je veľmi znepokojujúci, nesie názov “Making Jericho“ a ukazuje ako sa spomínaná bábika vyrába.

Kto sa o seriál Servant postará?

Tony Basgallop, ktorý seriál navrhol, nenecháva nič na náhodu a spolupracuje s režisérskym velikánom. M. Night Shyamalan, režisér filmu Šiesty zmysel, Vyvolený či Osada seriál produkuje, ale taktiež režíruje niekoľko z epizód. Seriál bude mať 10 častí, no po prípadnom úspechu by sme sa pokojne mohli dočkať aj druhej série.

V hlavnej úlohe sa predstaví Toby Kebbel ako Sean a jeho manželku Dorothy si zahrá Lauren Ambrose. Nell Tiger Free, ktorá sa objavila v seriáli Game of Thrones, stvárni opatrovateľku. Objaví sa tam aj Rupert Grint, ktorého si môžeme pamätať z čarodejníckej ságy Harry Potter ako Rona Weaslyho.

seriál Servant
Zdroj: allocine.fr

Kedy si ho budeme môcť pozrieť?

Seriál Servant bude mať premiéru na Apple TV+ už 28. novembra. Zaujímavosťou však je, že je to úplne prvý titul na tejto streamovacej službe, ktorý bude vychádzať pravidelne vo štvrtok a nie v piatok, ako tomu je pri ostatných seriáloch. K dispozícií by mali byť taktiež aj české titulky.

My sa rozhodne tešíme a sme zvedaví, čo nám tento seriál prinesie. A čo vy? Tešíte sa tiež?

Zdroj: screenrant.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -