V tomto hoteli by ste si karanténu pred koronavírusom jednoznačne užili. Je inšpirovaný Star Wars

Nenechajte si ujsť

Daniela Hochvartová
Daniela Hochvartová
Volám sa Daniela, mám 24 rokov a vo svojom voľnom čase rada pozerám filmy, seriály a čítam knihy. Mojím najobľúbenejším žánrom je fantasy.

Hotel inšpirovaný Star Wars

Florida je určite miestom, ktoré by mal každý obrovský fanúšik Star Wars jednoznačne navštíviť. Star Wars Galaxy’s Edge, čo je súčasťou Disney Worldu, láka nie jedného nadšenca tejto série. Novinkou, pre ktorú majú fanúšikovia o dôvod viac na návštevu Floridy, je hotel inšpirovaný Star Wars.

Veľkým plusom je to, že od už spomínaného Star Wars Galaxy’s Edge je to iba 15 minút cesty, takže po celom dni v zábavnom parku s touto tematikou si ľahnete do postele, kde sa cítite ako vo filme. Jednou zo zaujímavostí je to, že v celom dome môžete nájsť až 16 easter eggov z filmov.

Maximálny počet ubytovaných ľudí je 17 a ceny sa pohybujú za približne 650 dolárov za noc, čo znamená 40 dolárov, ak by ste išli plný počet. Celý priestor hotela má 5 kúpeľní, 9 spální a každá miestnosť je inšpirovaná planétou alebo miestom z týchto ikonických filmov. Ako to tam teda vyzerá?

Cíťte sa ako Han Solo a Chewbacca

Star Wars hotel
Zdroj: loma-homes.com

Pripomína vám táto posteľ a izba niečo? Je to tak! Ide o pilotnú kabínu slávnej lode Millennium Falcon. Steny pripomínajú hviezdnu oblohu a dokonca im nechýba ani Hviezda Smrti. Detail, ktorý bol vložený do tejto izby je priam neskutočný, sú tam zakomponované rôzne gombíky a svetelné efekty, aby táto izba pôsobila čo najrealistickejšie.

Pretekajte na planéte Tattooine

Star Wars Hotel
Zdroj: loma-homes.com

V tejto izbe sa budete cítiť ako mladý Anakin. Najvýraznejšími prvkami sú postele pripomínajúce klzáky a steny, ktoré dokončujú obraz planéty Tattooine.

Cíťte sa ako Lando v Oblačnom meste

Star Wars hotel
Zdroj: loma-homes.com

Takto si predstavujeme, že vyzerala Landova spálňa v Oblačnom meste. Posteľ, pripomínajúca oblaky, vyzerá ako keby sa vznášala najmä vďaka svetlám, ktoré sú umiestnené v okolí postele. V izbe sa nachádzajú aj viaceré obrazy z filmov a za povšimnutie stojí aj koberec!

Trénujte v močariskách v Dagobah

Star Wars hotel
Zdroj: loma-homes.com

Ak je Yoda váš obľúbený charakter, neváhajte a navštívte práve túto izbu. Môžete ležať v posteli, kde sa vám bude snívať o tom, že s Yodom trénujete v močariskách na Dagobah.

Preži noc na planéte Hoth

Star Wars hotel
Zdroj: loma-homes.com

Táto izba vyzerá ako skutočná scéna z filmu. Napriek tomu, že to pripomína ľadovú planétu Hoth, my veríme, že sa budete mať výborne.

Žite ako Ewokovia v lese

Star Wars hotel
Zdroj: loma-homes.com

V tejto izbe sa budete zaručene cítiť ako v lese. Posteľ by mala pripomínať domčeky Ewokov v korunách stromov. Každé ráno sa budete cítiť ako na planéte Endor.

Zažite kráľovskú komnatu na Naboo

Star Wars hotel
Zdroj: loma-homes.com

Ak patríte medzi ľudí, ktorí preferujú pokoj, tak izba pripomínajúca palác Naboo je ako stvorená pre vás. Vedľa postele dokonca môžete vidieť namaľované okno s vodopádom a príjemnou krajinou.

Čo hovoríte na tieto izby vy? Chceli by ste si vyskúšať spánok postáv zo Star Warsu? Dajte nám to vedieť v komentároch!

Zdroje: insider.com, ourcommunitynow.com

Mohlo by sa ti páčiť

2 COMMENTS

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -