Hotel Transylvánia 3 ovládol slovenské kiná! Od premiéry ho videl už neuveriteľný počet divákov!

Nenechajte si ujsť

Andrej Cvik
Andrej Cvik
Mám 23 rokov a moje 4 najobľúbenejšie veci na svete sú káva a moje dve mačky. A tá štvrtá je tajná.

Partia z Hotela Transylvánia je späť v akcii, a to v naozaj veľkom štýle! Ako sme vám prezradili v našej recenzii, novinka je presne tým, čím mala byť. Séria sa vyznačuje svojím jedinečným štýlom animácie a postavami, ktoré jednoducho milujeme. Na premiéru filmu Hotel Transylvánia 3: Strašidelná dovolenka sme sa preto spolu s vami tešili, a ako uvidíte, sklamanie sa nekonalo! Od premiéry konajúcej sa len pár dní dozadu už novú letnú jazdu navštívil neuveriteľný počet slovenských divákov, čo opäť dokazuje Drakulov šarm.

hotel transylvánia 3 recenzia
Zdroj: itafilm.sk

Hotel Transylvánia 3 je veľkým úspechom!

Nový Hotel Transylvánia ovládol slovenské kiná. Obľúbená rodinná séria spoločnosti Sony Pictures Animation sa vrátila do kín vo štvrtok s pokračovaním s názvom Hotel Transylvánia 3: Strašidelná dovolenka. A už teraz je jasné, že pôjde o najväčší kinohit leta. Za prvý víkend si ho totiž do kina prišlo pozrieť neuveriteľných 65 900 divákov!

V najnovšom pokračovaní série Hotel Transylvánia sa Drakula, Mavis, Jonny a zvyšok  partie vydávajú na dovolenkovú plavbu na výletnej lodi. Všetko nasvedčuje tomu, že si od zvyčajných problémov na chvíľu oddýchnu, až do momentu, kedy sa Drakula nezamiluje do šarmantej kapitánky lode, Eriky. Hlava upírskej rodiny však netuší, že jeho nová láska je v skutočnosti potomkom legendárneho lovca upírov

Slovenským Drakulom je už po tretíkrát herec a komik Peter Marcin. Jeho dcérou Mavis je Michaela Šáleková, dopĺňajú ich Peter Sklár či Marián Čekovský. V novinke však môžete počuť aj hlas charizmatickej Zuzany Mauréry či dokonca speváka Adama Ďuricu, ktorý vo filme dabuje spievajúceho krakena.

Zdroj: pop.inquirer.com

Animák Hotel Transylvánia 3: Strašidelná dovolenka si môžete so svojou rodinkou v kine vychutnať práve teraz!

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -