Ukážka z animáku Hotel Transylvánia 3 naštartuje letnú dovolenku strašidelnej rodinky! Pokojná plavba sa ale mení na nočnú moru…

Nenechajte si ujsť

Branislav Petrus
Branislav Petrus
Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.

Hotel Transylvánia 3 trailer

Štúdio Sony Pictures vypustilo do sveta nový trailer k ich nadchádzajúcemu filmu Hotel Transylvánia 3: Strašidelná dovolenka. Animované filmy v poslednom období naozaj excelujú a pokiaľ sa bavíme o pokračovaní filmu z tejto série, určite sa dočkáme kvality, ktorá bude odmenená vysokými zárobkami. Ako sme sa dozvedeli minule vraj pôjde o zatiaľ najlepšiu časť! Predchádzajúcim filmom Hotel Transylvánia sa darilo veľmi dobre a tentokrát sa dočkáme pravdepodobne zakončenia trilógie. Vyzerá to tak, že sa opäť dočkáme fantastického dobrodružstva, o čom sa vás bude snažiť presvedčiť najnovší príves k filmu.

Zdroj: zastavki.com

Tento trailer nám rozšíri príbeh a na plátno prinesie zaujímavé novinky. Nielenže uvidíme, ako sa Drac so svojou partiou vydáva na zaslúženú dovolenku, ale tešiť sa môžeme na nové postavy. Jednou z nich bude potomok legendárneho Van Helsinga. O takéto niečo sa režisér Genndy Tartakovsky snažil už v predošlých dvoch filmoch, ale podarilo sa mu to až v tom najnovšom.

Letná sezóna s Hotelom Transylvánia sa môže začať!

Naša obľúbená rodinka sa vypraví na dovolenku, ktorú si užívajú na luxusnej výletnej lodi. Všetko prebieha bez akýchkoľvek problémov a celá posádka si môže užívať lodné zábavy, od netradičného volejbalu, až po exotické zážitky. Avšak vysnívaný oddych sa mení na nočnú moru, keď si Mavis uvedomí, že sa Drac dostal do pasce tajomnému kapitánovi lode menom Ericka. Tá skrýva nebezpečné tajomstvo, ktoré by mohlo vyhubiť celý rod príšer!

V najnovšej časti sa v pôvodnom znení môžeme tešiť na hlasy hereckých hviezd ako Adam Sandler (Drac), Andy Samberg (Johnny), Selena Gomez (Mavis), Kevin James (Frank), Fran Drescher (Eunice), Steve Buscemi (Wayne) a ďalší. Podľa predošlých častí sme však presvedčení, že ani verzia s dabingom nebude zaostávať!

Zdroj: kinodema.com

Animák Hotel Transylvánia 3: Strašidelná dovolenka do našich kín 13. júla prinesie spoločnosť Itafilm a naozaj rozbehne letnú dovolenku, pri ktorej si budeme môcť v teplých dňoch oddýchnuť v kine. Len pre zaujímavosť, prvé dva filmy Hotel Transylvánia dokázali zarobiť krásnych 831 miliónov dolárov po celom svete a v štúdiu Sony sa ocitli dva animované hity. Ak ale stále váhate, určite si nezabudnite pozrieť spomínaný trailer, ktorý nájdete vyššie v článku.

ZDROJitafilm

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -