Draculova rodina putuje na zaslúženú dovolenku v prvom traileri na Hotel Transylvánia 3! Vraj pôjde o zatiaľ najlepšiu časť.

Nenechajte si ujsť

Andrej Cvik
Andrej Cvik
Mám 23 rokov a moje 4 najobľúbenejšie veci na svete sú káva a moje dve mačky. A tá štvrtá je tajná.

Partia z Hotela Transylvánia je späť v akcii! Tentokrát bude čeliť zatiaľ najväčšej výzve… rodinnej plavbe na lodi. Presne tak, naše obľúbené monštrá a čarodejnice sa v pokračovaní konečne dočkajú zaslúženej dovolenky. Povedať však, že Dracula z výletu nie je veľmi nadšený, by bolo málo. Ako uvidíte v traileri, jeho život je už tak dostatočne hektický. Preto mu podľa neho pobyt v „hoteli na vode“ príliš nepomôže s odpočinkom od starostí. Má sa však rodinka na čo tešiť, a podstatnejšie, užijeme si pokračovanie aj my?

Hotel Transylvánia 3 trailer

S vyjadrením režiséra Genndyho Tartakovského, ktorý nás uisťuje, že Dracula a Mavis sú stále dušou série, vám prinášame prvý trailer na snímku Hotel Transylvánia 3:

Oficiálny, kompletný názov pokračovania znie Hotel Transylvánia 3: Strašidelná dovolenka. Podľa všetkého sa však zdá, že nikto z fanúšikov, filmárov či hereckého obsadenia, ktoré svoj hlas prepožičalo postavám, sa tretej časti nebojí! Selena Gomez, ktorá v pôvodnom znení dabuje postavu Mavis, si dokonca myslí, že tretí diel bude ešte lepší, ako dva predchádzajúce filmy:

„Tentokrát všetci odchádzame z hotela, aby sme si užili letnú plavbu na mori monštier, čo je vítaná a zábavná zmena. Komediálne situácie, do ktorých sa postavy z prvých dvoch filmov dostanú, sú asi úplne najvtipnejšie! Môj otec Dracula sa taktiež s niekým zoznámi, takže tentokrát zaujme rolu prehnane ochranného rodiča moja postava Mavis. Práca pri tejto zmene ma preto veľmi bavila!“

Zdroj: kinodema.com

Séria animákov Hotel Transylvánia je príbeh úspechu takmer ako žiaden iný. Prvá časť štúdiu Sony zarobila cez ohromných 358 miliónov dolárov z rozpočtu, ktorý činil 85 miliónov. Situácia sa len zlepšila s príchodom druhej časti. Aj keď Hotel Transylvánia 2 svoj rozpočet znížil o 5 miliónov, celosvetovo si dokázal zarobiť až vyše 473 miliónov dolárov. Podstatné je taktiež zmieniť, že oba filmy sú skvelo spracované a naozaj vtipné!

Tešíte sa vy, alebo mladší členovia vašej rodiny na pokračovanie tejto skvelej série animákov? Hotel Transylvánia 3 sa do našich kín dostane 12. júla 2018. Dovtedy sa nezabudnite zasmiať na prvom traileri, ktorý na vás čaká vyššie v článku!

Mohlo by sa ti páčiť

1 COMMENT

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -