Z monštier sa stanú ľudia? Trailer k filmu Hotel Transylvánia: Transformánia sľubuje šialené a vtipné zakončenie série

Nenechajte si ujsť

Branislav Petrus
Branislav Petrus
Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.

Spoločnosť Sony Pictures zverejnila prvý oficiálny trailer k animovanému filmu Hotel Transylvánia: Transformánia, v ktorom naša obľúbená strašidelná rodinka zažije naozaj krušné chvíle, plné fantazijných a šialených momentov.

Štvrtý diel z franšízy má byť zároveň aj posledným filmom, ale v plánoch štúdia sú vraj ďalšie projekty zasadené do rovnakého sveta. Všetko závisí od úspechu nadchádzajúcej snímky, ktorá dorazí do kín začiatkom leta 23. júla 2021.

Trailer k filmu Hotel Transylvánia: Transformánia

Niekoľko mesiacov po treťom filme, ktorý zaznamenal doposiaľ najlepšie čísla, Sony Pictures Animation vo februári 2019 potvrdilo vývoj štvrtého filmu. Do režisérskeho kresla už nezasadol Genndy Tartakovsky (Samuraj Jack) a svoje miesto prenechal dvojici Darek Drymon – Jennifer Kluska. Tartakovsky sa však podieľal na písaní scenára, takže jeho pôvodná vízia by mala ostať nepoškvrnená.

Menšou zmenou prešlo aj herecké obsadenie. Väčšina účinkujúcich sa síce vráti na záverečný „výlet“, ale hlas jedného hviezdneho herca už počuť nebudeme. Reč je o Adamovi Sandlerovi (Uncut Gems), ktorého v úlohe Draculu nahradil herec Brian Hull. Z akého dôvodu sa udiala táto zmena netušíme.

Vo filme budeš okrem Hulla počuť aj pôvodnú zostavu hereckého obsadenia z predošlých filmov – Andy Samberg (Palm Springs), Selema Gomez (Dolittle), Kathryn Hahn (WandaVision), Fran Drescher (Pestúnka Franny), Steve Buscemi (Fargo), David Spade (Dospeláci), KeeganMichael Key (Leví Kráľ) a Molly Shannon (Scary Movie 5).

Premisa filmu:

V prvom teaser traileri oslávil Dracula 125 rokov. Na túto počesť usporiadal obrovskú párty so všetkými príšerami z franšízy, ale jediná ľudská bytosť z rodiny, Johnny (Andy Samberg), stále necíti úplnú spokojnosť. Preto sa so svojimi problémami zverí Van Helsingovi (Jim Gaffigan), aby mu pomohol stať sa vysnívaným monštrom.

Z Johnnyho nakoniec monštrum bude, ale paprsok zo zvláštnej experimentálnej zbrane sa poodráža naprieč celým hotelom. Výsledok? Naozaj vtipná situácia, počas ktorej sa všetky monštrá zmenia na obyčajných smrteľníkov. Vyzerá to vynikajúco, zábavne, šialene a pútavo, takže o úspešné zakončenie série Hotel Transylvánia je pravdepodobne postarané. Na vlastné oči sa o tom presvedčíme už v júli, kedy okrem tohto filmu uvidíš na striebornom plátne film Snake Eyes: G. I. Joe Origins a Old od M. Night Shyamalana (Glass).

Páčil sa ti nový oficiálny trailer k očakávanému animovanému filmu Hotel Transylvánia: Transformánia? Názor nám nezabudni zanechať dole v komentároch.

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -