Do hry Apex Legends prídu dve nové zbrane, vozidlá a squady s 24 hráčmi!

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 22 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Čo predstaví hra Apex Legends?

V čase, keď sme vám o hre Apex Legends písali naposledy, si novinku stihlo zahrať cez milión hráčov. Odvtedy prešli skoro dva týždne a verte, či nie, stihlo sa toho naozaj veľa zmeniť. Vývojárske štúdio Respawn totižto ohlásilo, že do hry skočilo už cez 25 miliónov hráčov a cez víkend hralo až 2 milióny hráčov naraz.

Už od svojho vydania si nová battle royale hra drží svoje prvenstvo Twitchi, čím porazila aj známy Fortnite. Poďme sa teda spolu pozrieť na pár noviniek ohľadom tejto hry, ktoré nás čakajú a určite nás neminú. Predsa len, Respawn a EA s ňou majú ešte veľké plány…

Dve nové zbrane

Apex Legends
Zdroj: press-start.com.au

Rovnako ako Fortnite, aj Apex Legends bude dostávať rôzne aktualizácie s novým obsahom vrátane nových zbraní. Zberači dát z Rez.gg najnovšie zistili, že boli v herných súboroch spomenuté hneď dve nové zbrane (a ich štatistiky). Prvou z nich bude HAVOC energy rifle, ktorá dáva poškodenie 18 do tela a 36 do hlavy. Zbraň bude mať dva módy, takže si hráč môže prepnúť medzi jednou strelou alebo automatikou.

Druhou odhalenou je L-STAR EMG light machine gun, ktorá dáva poškodenie 21 do tela a 42 do hlavy. S väčším poškodením však treba očakávať menšiu rýchlosť streľby. Bohužiaľ zatiaľ netušíme, kedy sa zbrane do hry dostanú a či sa tak vôbec stane.

Pridajú sa do hry aj vozidlá?

apex
Zdroj: wegotthiscovered.com

Pokiaľ by vám nestačil zipline, balón či šmýkanie, zberači dát našli v kóde aj ďalšiu zaujímavú vec. Tou je hoverbike, alebo teda vznášajúca sa motorka. V kóde hry jej pridali presné parametre, aby ste si ich nemohli neobmedzene spawnovať, alebo aby sa motorka spawnla v správnej lokácii.

Existencia tohto kódu minimálne potvrdzuje to, že vývojári možnosť vozidiel už určite testovali. Je však iba otázkou času, či sa hoverbike dostane aj do samotnej hry. Pokiaľ by mal Apex nasledovať model podobný Fortnite-u, mohli by sme sa vozidiel dočkať už v blízkej budúcnosti.

24 hráči v jednom squade?

Apex Legends
Zdroj: gamesradar.com

Už pred nejakým časom sme sa z únikov kódu dozvedeli, že Respawn chystá aj solo a duo módy. Hra vám aktuálne dovolí hrať len v troch, čo môže byť problémom pre každého hráča bez kamarátov na telefóne. Najnovšie úniky však hovoria, že by sme sa mohli dočkať aj šiestich, dvanástich či dvadsiatich štyroch hráčov v jednom squade!

Práve tieto módy by vyriešili problémy všetkých hráčov, ktorí si nevedia vybrať, s ktorými kamarátmi majú vôbec hrať. Predsa len, jedným z najobľúbenejších módov vo Fortnite je práve 50v50. Iba ťažko si však predstaviť, ako na seba bude 24 hráčov v jednom tíme šťekať informácie…

Neill Blomkamp chce v hre Chappieho skin

vizuálne efekty filmu chappie
Zdroj: parentalguide.org

Neviem ako vám, no mne postava Pathfindera ihneď pripomenula postavu Chappieho z filmu od režiséra Neilla Blomkampa z roku 2015. Podobne je na tom aj ďalších 16.4 tisíc ľudí na Reddite r/ApexLegends, kde si do hry vyžadujú na túto postavu skin Chappieho. Ku tejto téme sa vyjadril aj samotný režisér Neill Blomkamp, ktorý dal jasne najavo jeho názor: „Veľa ľudí ma ohľadom tohto spytuje. Áno, som za.

Na to ihneď reagoval CEO Respawn Entertainment, Vince Zameplla, so slovami: „Ja tiež.“ Je teda možné, že sa už čoskoro dočkáme nového skinu na Pathfindera? Blomkamp predsa pár dní dozadu vydal jeho krátky film ku hre Anthem, čo jasne potvrdzuje, že je veľkým hráčom!

Tak, to by bolo pár noviniek ohľadom hry Apex Legends. Hrávate nový battle royal, alebo vás titul úplne obišiel?

Zdroj: wegotthiscovered.com

Mohlo by sa ti páčiť

1 COMMENT

  1. A nové mapy nič? trapne zbrane a vozidla po kokot ale aby aspoň jedna nova mapa to uz nie ľuďom jebe budú to hrat aj rok na jednej mape jak vás toto môže baviť dookola ta istá mapa sak ta hra je nudná…

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -