Hra Assassin’s Creed II je úplne zadarmo. Ako ju môžete získať aj vy?

Nenechajte si ujsť

Michal Sliusar
Michal Sliusar
Čauko, volám sa Michal a som študent na Polygrafickej. Mám 19 rokov a žijem v Bratislave. Mojím hobby su prevažne hry a medzi moje obľúbené patria tie od From Software. Milujem horori a to hlavne Body a Space horror. Obľubený umelci ? Lovecraft, Ito, Kojima, Joseph, Kubrick.

Herné štúdio Ubisoft ponúka jednu z ich najlepších hier úplne zadarmo. Jedná sa o druhú časť v legendárnej sérii Assassin’s Creed. Kedy a ako ju môžete získať aj vy?

Assassin’s Creed II

AC2
Zdroj: dsogaming.com

Hra Assassin’s Creed II vyšla v roku 2009 a so sebou priniesla množstvo inovácií v hernom priemysle. Budovala na tom, čo jej predchodca stanovil. Nezabudla pridať niečo nové a vylepšiť staré mechaniky. Dočkali sme sa väčšieho arzenálu zbraní, väčšej mapy, lepších cutscén a plynulejšieho gameplayu.

Ocitnete sa vo Florencii počas renesancie. Vaša rodina je zavraždená a vám ostáva jediné – pomstiť sa. Našťastie sa dozvedáte, že vaša rodina patrila do tajnej organizácie cvičených zabijakov. Vydáte sa na cestu, ktorá sa časom poriadne skomplikuje.

Ezio Auditore da Firenze

Ezio
Zdroj: polygon.com

Počas celej hry vás sprevádza hlavný protagonista Ezio Auditore. Táto charizmatická postava prirástla k srdcu mnohým fanúšikom série a preto sme sa neskôr dočkali ďalších dvoch hier s Eziom v hlavnej úlohe. Ezio je príbuzný Altaïrovi, za ktorého sme hrali počas prvej hry. To znamená, že hra často nadväzuje na udalosti prvej hry a preto by ste mali mať aspoň ľahký prehľad o tom, čo sa v nej dialo.

Na svojich cestách sa Ezio stretáva s ďalšími členmi skupiny Assasinov. Vedľajších postáv je síce veľa, ale nie každého si budete aj po dohraní hry pamätať.

AC2
Zdroj: thegamer.com

Súbojový systém pozostáva z dobre načasovaných protiútokov. Táto mechanika bola v neskorších hrách upravená, keďže boli súboje často pomalé a nepraktické. Úlohu síce splnia, ale ku koncu hry sa radšej vyhnete priamym konfrontáciám a nepriateľov sa zbavíte tajne. K tomu vám pomôže skvelý stealth systém. Skrývať sa môžete v kopách sena, na lavičkách, ktoré majú vždy jedno voľné miesto práve pre vás, alebo aj pod vodou.

Hra Assassin’s Creed II sa pri vydaní dočkala skvelých hodnotení. Metacritic dokonca udelil hre 86 bodov. Za zmienku stojí, že pri hraní hry si jej vek všimnete rýchlo. Či už po grafickej stránke, alebo zastaralými mechanikami. To by vás ale nemalo zastaviť a hru by ste si mali skutočne užiť. Osobne som ju prešiel už niekoľkokrát a verím, že ak jej dáte šancu, získa si aj vás.

Ako ju získať?

Je to pomerne jednoduché. Hra Assassin’s Creed II je už dostupná pre každého. Môžete si ju pridať do knižnice v službe uPlay. Vytvorenie účtu v tejto službe je celkom zadarmo a funguje podobne ako Steam. Po pridaní vám hra ostane už nastálo.

Aký máte názor na Assassin’s Creed II? Napíšte nám do komentárov!

Zdroj: polygon.com

Mohlo by sa ti páčiť

1 COMMENT

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -