Nemáte program na Halloween? Stiahnite si hororovú hru Blair Witch úplne zadarmo už dnes

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 24 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Tento rok sme ukrátení o akékoľvek halloweenske párty, hororové premietania a iné akcie spojené s týmto strašidelným dňom. Preto nám neostáva nič iné, ako si navodiť mrazivú atmosféru z pohodlia pohovky v obývačke. Hororové filmy, seriály alebo hry sú aktuálne tou najlepšou alternatívnou, keď nemáte žiaden program na Halloween.

V takom prípade vás určite poteší nádielka od Epic Games Store, ktorý každý týždeň rozdáva herné tituly úplne zadarmo. Tento herný obchod je pre niektorých milovaný a pre iných nenávidený, no nepochybne ide o stále väčšiu konkureniu pre Steam. A to hlavne vďaka tomu, že naše knižnice pravidelne zásobuje hrami zadarmo.

Hra Blair Witch zadarmo

Ešte dnes (29. október) do 16:00 máte možnosť uchmatnúť minulotýždňovú ponuku hier zadarmo. Na Halloween nás pripravovali hororom Layers of Fear 2 a kresleným titulom Costume Quest 2. Ale tá pravá strašidelná nádielka príde po 16:00, kedy sa odomkne hororovka Blair Witch z roku 2019.

Hra pochádza z dielne vývojárskeho štúdia Bloober Team, ktoré má na konte aj tituly ako Layers of Fear alebo Observer. A už koncom tohto roka prinesú psychologický horor The Medium, v ktorom sa staneme médiom žijúcim v dvoch svetoch. No tento Halloween zatiaľ môžete stráviť v sprievode hry Blair Witch, ktorá priamo nadväzuje na kultový film Záhada Blair Witch z roku 1999.

Potešia aj Krotitelia duchov

Druhým titulom zadarmo tento týždeň je Ghostbusters: The Video Game Remastered, ktorý sa svojou tematikou krotiteľov duchov tiež hodí na Halloween. Tiež sa jedná o minuloročnú hru, presnejšie o remasterovanú verziu videohry z roku 2009.

Obe hry budú dostupné na stiahnutie úplne zadarmo od 29. októbra do 5. novembra. Stačí si vytvoriť Epic Games účet a na tejto stránke pridať hry do svojej knižnice, kde ostanú už navždy. Zároveň do 5. novembra prebieha aj Halloween Sale 2020, teda veľký výpredaj nielen hororových hier. Pre zoznam všetkých zľavnených hier klikaj na tento odkaz.

Tak čo, zaujala ťa viac hra Blair Witch zadarmo, alebo siahneš po klasike Ghostbusters: The Video Game? Tvor výber nám daj vedieť do komentárov!

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -