Hrávate Call of Duty: Mobile? Takto môžete zabojovať o ceny v hodnote vyše 1 milión dolárov

Nenechajte si ujsť

Najčítanejšie za 7 dní

Turnaj v hre Call of Duty: Mobile

Call of Duty: Mobile je hra, ktorá bola vydaná 1. októbra 2019. Ešte v prvom mesiaci dosiahla na App Store a Google Play 148 miliónov stiahnutí.

Po šiestich mesiacoch sme sa dočkali prvého e-sport turnaja v CoD: MobileMajstrovstiev sveta 2020 s cenami vo výške cez $1 000 000 dolárov, ktorého sa môžu zúčastniť hráči po celom svete.

Ako sa pripojiť?

Kvalifikácie sa budú deliť aspoň na dve etapy. Presný počet ešte nepoznáme. Vieme však, že prvá etapa sa bude skladať zo štyroch víkendov, začína 30. apríla a končí 24. mája. Pripojiť sa môžete pokiaľ ste v multiplayeri dosiahli Rank Veteran alebo vyšší.

  • Prvý víkend : 2. – 3. mája
  • Druhý víkend: 9. – 10. mája
  • Tretí víkend: 16. – 17. mája
  • Štvrtý víkend: 23. – 24. mája     

Ak sa vám podarí aspoň v jednom z týchto týždnov získať 80 bodov v prvých desiatich ranked hrách, postupujete do druhej etapy turnaja.

Nová hra Call of Duty: Mobile
Zdroj: gadgets.ndtv.com

Dá sa v turnaji podvádzať?

Nie je žiadnym tajomstvom, že CoD: Mobile bolo napadnuté hráčmi používajúcimi externé zariadenia, ale pre tých, ktorí sa obávajú stretnutia s takýmito podvodníkmi, herné štúdio Activision stanovilo nasledovné pravidlá.

Aby všetci mali rovnaké podmienky, hráči nebudú môcť používať žiadne externé vstupné zariadenia, akými sú napríklad ovládač, myš alebo klávesnica. Ani spustiť hru cez počítač na emulátore. Všetci, ktorí sa chcú kvalifikovať, budú musieť hrať na schválených mobilných zariadeniach.

Activision odhalí viac detailov o cenách a formáte druhej etapy turnaja v nasledujúcich týždňoch. Všetci hráči, ktorí sa budú zúčastňovať, získajú každý z týchto 4 víkendov odmenu v hre. Aj keď sa vám nepodarí získať hlavnú cenu, s prázdnymi rukami neodídete.

MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ

Viac informácií o ďalších etapách turnaja zatiaľ nepoznáme, no budeme vás priebežne informovať. A všetkým, ktorí sa zúčastnia, prajem veľa šťastia a dúfam, že sa dobre umiestnite a možno si domov odnesiete aj nejakú tú cenu.

Zdroj: dexerto.com, engadget.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -