Ponorte sa do futuristického sveta hry Cyberpunk 2077 s limitovanou edíciou konzoly Xbox One X

Nenechajte si ujsť

Branislav Petrus
Branislav Petrus
Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.

Spoločnosť Microsoft nás už niekoľko týždňov láka na niečo veľkolepé a konečne sme sa dočkali. Odhalenie limitovanej edície Xbox One X v štýle Cyberpunk 2077 máme za sebou a ako môžeme vidieť, vyzerá naozaj exkluzívne.

Fanúšikovia dystopickej budúcnosti si prídu na svoje už 17. septembra 2020, kedy sa hra Cyberpunk 2077 dočká svojho vydania. A to nie je zďaleka všetko. Ešte tri mesiace pred tým vyjde na svetlo sveta limitovaná edícia Xboxu, pri ktorej mysleli tvorcovia na všetky podstatné detaily.

Ako vyzerá Xbox One X v štýle hry Cyberpunk 2077?

Ako konzola, tak aj ovládač sú navrhnuté tak, aby sa hráč vžil do hrania tejto exkluzívnej novinky. Vidieť môžeme motívy nočného mesta Night City, vrátane futuristických šedých a žltých panelov. Taktiež nechýba ani temné posolstvo hry „No future„, ktoré sa taktiež nachádza na povrchu konzoly.

Poteší aj ovládač, ktorý disponuje tromi farbami – čierna, šedá a jemný nádych červenej. Takáto kombinácia jasne odkazuje na postavu Johnyho Silverhanda, ktorého v hre stvárnila herecká hviezda Keanu Reeves.

Xbox One X Cyberpunk 2077
Zdroj: xbox.com

Oplatilo sa čakať dlhých 5 rokov?

Poľské štúdio CD Projekt Red má na konte titul Zaklínač 3: Divoký Hon, ktorý je dodnes vôbec najlepšie hodnotenou hrou v histórii. Svoj úspech sa pokúsia zopakovať s titulom Cyberpunk 2077, ktorý je zasadený do obľúbeného žánru Cyberpunk.

Z pohľadu prvej osoby preskúmame do bodky prepracované mesto Night City rozdelené na šesť väčších okrskov. Žáner FPS budú dopĺňať RPG prvky, takže sa nevyhneme ani rôznym skúsenostným bodom či vylepšeniam vlastného tela.

Už teraz sa nevieme dočkať toho, ako sa ponoríme do futuristického mesta plného neónov a nevyjdeme z neho najbližšie dva týždne! No a keď k tomu pridáme aj novú limitovanú edíciu Xbox One X v dizajne jednej z najočakávanejších hier 2020, hráčsky orgazmus je na svete.

MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ

Čo hovoríte na dizajn konzoly Xbox One X, ktorý vsadil na prvky očakávanej hry Cyberpunk 2077? O vaše názory sa s nami môžete podeliť v sekcii komentárov.  

Zdroj: xbox.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -