Takto bude vyzerať Cyberpunk 2077 na konzolách Xbox Series X. Najnovšie zábery z gameplayu vyzerajú úžasne

Nenechajte si ujsť

Branislav Petrus
Branislav Petrus
Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.

CD Projekt Red predviedli prvý pohľad na to, ako bude vyzerať vysoko očakávaná hra Cyberpunk 2077 bežiaca na súčasných konzolách Xbox One X, ako aj na konzolách novej generácie Xbox Series X.

Mnohí z nás by nepochybne radi videli Cyberpunk 2077 v pote dynamického strieľania, divokých automobilových naháňačiek, výbuchov a súbojov s diferentným osadenstvom jednotlivých sekcií. Ak aj ti patríš medzi takýchto hráčov, nižšie priložená ukážka ťa zaručene nesklame. Najnovšie gameplayové zábery ťa zavedú do Night City a dokážu ti, že sa pravdepodobne pozeráš na kandidáta hry roka.

Hra Cyberpunk 2077 vyzerá graficky na konzolách Xbox Series X úplne bezchybne

O tomto často oneskorenom a prekladanom hernom titule sme vám priniesli už naozaj dlhú sériu článkov, ale vývojári nás vedia stále prekvapiť.

Naposledy sa tak stalo v júni pri Night City Wire prezentácii, kedy sa do sveta dostal nový nevídaný gameplay mechaniky, nabitý trailer s Keanu Reevesom a čerešničkou na torte bolo jednoznačne odhalenie vlastného anime seriálu.

Cyberpunk 2077 Xbox Series X
Zdroj: resetera.com

Oplatilo sa viac ako 5 ročné čakanie?

Cyberpunk 2077 je akčné dobrodružstvo zasadené v otvorenom svete mesta Night City, metropole posadnutej mocou, pôvabom a telesnými modifikáciami. Vy hráte v úlohe V – nájomného zločinca, ktorý ide po jedinečnom implantáte, ktorý je kľúčom k nesmrteľnosti. V hre budete preskúmavať rozľahlé mesto, kde vaše rozhodnutia tvoria príbeh a svet okolo vás.

Na rozdiel od Zaklínača, Cyberpunk 2077 bude RPG titulom z prvej osoby. V hre sa totižto nachádza také množstvo akcie, že by pohľad z tretej osoby mohol prekážať. Poľské vývojárske štúdio CD Projekt RED taktiež potvrdilo, že hra dostane multiplayer režim.

Ak ťa najnovšia ukážka zaujala, novinka s otvoreným svetom je už nejaký čas v predpredaji a jej oficiálne vydanie padlo na 10. december 2020.

Čo hovoríš na grafické spracovanie hry Cyberpunk 2077 na konzolách Xbox Series X a Xbox One X? Svoj názor nám nezabudni zanechať dole v komentároch.

Zdroj: youtube.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -