Hra Gears of War dostane filmové spracovanie!

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 24 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

S filmami podľa hier sa Nám nejako začína trhať vrece. Tento rok sme videli nie moc úspešný Warcraft, a uvidíme Assassin´s Creed s Michaelom Fassbenderom. Na svoju slávu čaká aj Tomb Raider s Alicou Vikander a The Division s Jessicou Chestain. Film Uncharted Nám odložili na nedohľadno, a pred pár dňami oznámili, že chcú urobiť film podľa hry Firewatch. A teraz tu máme ďalšiu novinku, chystá sa Gears of War film.

Marcus Fenix a jeho skupina
Marcus Fenix a jeho skupina

Čo vieme o Gears of War filme?

O nejaký ten týždeň vychádza už piata (ak rátame Judgement) hra z tohto sveta, presnejšie Gears of War 4. The Coalition Studio na čele s Rodom Fergussonom oznámili, že film je vo vývoji a pomáha im štúdio Universal. Jediné čo o filme zatiaľ poznáme sú producenti. Sú nimi Scott Stuber a Dylan Clark. Scenáristu ani režiséra zatiaľ nepoznáme, a dátum premiéry je na tom rovnako.

O príbehu toho tiež veľa nevieme. Jediné čo Nám Rod Fergusson prezradil je to, že hra je hra a film je film. Tento film teda nebude vytvorený len pre hráčov, inak by nebol úspešný. Vyplýva z toho teda, že film sa možno nebude zameriavať na hlavnú dejovú líniu hry. My by sme však radi videli Marcusa Fenixa a Doma na veľkom plátne, však?

Marcus a Dom - Brothers to the end
Marcus a Dom – Brothers to the end

Pokiaľ neviete o čom je Gears of War, je to jednoduché. Marcus Fenix a jeho banda bojujú na planéte Sera proti hordám Lokustov. Tieto príšery sa zabývali v podzemí tejto planéty, a svet proti nim vedie vojnu. V čo však dúfame je, že film dostane hodnotenie R, aby sme mohli vidieť poriadne krvavé rozsekanie Lokusta lancerom.

Tak čo, tešíte sa na tento film? Ja určite áno, túto hernú sériu milujem!

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -