Hra Tom Clancy’s Ghost Recon: Breakpoint bola oznámená spolu s gameplay trailerom!

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Mám 22 rokov, študujem masmediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport - celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Včera ráno sa vývojárske štúdio Ubisoft dočkalo nepekného úniku informácií o ich novej hre zo série Tom Clancy’s. Ešte len nedávno sa takto dostali von informácie o hrách Assassin’s Creed: Ragnarok a Watch Dogs 3, pričom tentokrát sme sa dozvedeli viac o novej Ghost Recon hre.

Ešte v ten večer sa však konalo oficiálne oznámenie, ktoré prinieslo hneď dva trailery – pričom sa jeden z nich zameral na samotný gameplay. Pokračovanie Wildlands bude niesť oficiálny názov Tom Clancy’s Ghost Recon: Breakpoint a dočkáme sa ho ešte tento rok! Už samotný únik dokonca odhalil, že si hlavného záporáka zahrá veľmi známe hollywoodske meno.

Hra Ghost Recon: Breakpoint prichádza!

V hre Breakpoint sa postavíme proti Cole D. Walkerovi, ktorého stvárnil herec Jon Bernthal. Toho môžete poznať napríklad zo seriálov The Punisher, The Walking Dead alebo z filmu Baby Driver. S touto postavou sme dokonca v sérii Ghost Recon už mali tú česť! Objavil sa v špeciálnej misii Operation Oracle v hre Ghost Recon: Wildlands.

Novinka sa od svojho predchodcu nebude až tak líšiť, avšak môžeme sa tešiť napríklad na nové zasadenie. Tentokrát sa ocitneme na ostrove Auroa v Pacifickom oceáne. Opäť sa môžeme tešiť na akčné a stealth misie, ktoré si zahráme v co-op režime až s troma kamarátmi.

Ďalšou novinkou je napríklad class systém (medzi jednotlivými triedami si budete môcť voľne prepínať), loot v otvorenom svete, jednoduché survival elementy alebo Prone Camo (možnosť sa zahrabať v bahne pre úkryt). Novinky budú pribúdať aj po spustení hry, pričom sa môžeme tešiť na raidy po ukončení hlavnej kampane.

Hra sa dostane do sveta ešte tento rok, 4. októbra 2019. Zahráme si ju klasicky na PC, PlayStation 4 a Xbox One. My sa určite zapojíme do bety a prinesieme vám z nej naše pocity!

Bavila vás hra Ghost Recon: Wildlands a tešíte sa na pokračovanie, alebo máte radšej sériu Rainbow Six?

Zdroj: ign.com, pcgamer.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -