Hitman 3 odhaľuje šesť lokácií a launch trailer. V úlohe Agenta 47 navštívime Dubaj, Berlín či Karpaty

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 23 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Hra Hitman 3 prináša launch trailer

Agent 47 sa vracia do služby. Hra Hitman 3 od dánskych vývojárov z IO Interactive vychádza už o dva dni, 20. januára 2021. Tesne pred vydaním nás štúdio potešilo launch trailerom, ktorý nás láka na zatiaľ najväčšiu misiu plešatého zabijaka s čiarovým kódom na hlave. Zároveň sa jedná o zakončenie trilógie World of Assassination, po ktorej sa vývojári presunú na inú značku.

Z úlohy nájomného vraha sa vžijeme do kože agenta tajnej služby Spojeného kráľovstva. Zamerajú sa totiž na príbeh Jamesa Bonda v hre s pracovným názvom Project 007. Ale späť k tretiemu Hitmanovi, ktorého šesť unikátnych lokácií bolo nedávno odhalených. Poďme bližšie spoznať miesta, na ktoré sa ako Agent 47 vydáme.

Šesť unikátnych lokácií

Celé to odštartuje v Dubaji, Spojených arabských emirátoch. Naša misia bude dokonca prebiehať priamo v najvyššom mrakodrape sveta. Z horúcich prieskov emirátov sa presunieme do Dartmooru v Spojenom kráľovstve. Tam pôjdeme po stopách záhadnej vraždy, takže sa na chvíľu staneme detektívom s inštinktom zabíjať.

V strede nášho dobrodružstva sa vydáme do nemeckého Berlína, ktorý je preslávený svojim nočným životom. Dostaneme tam možnosť zúčastniť sa „epickej párty“, pokiaľ budeme chcieť. Ďalšou zastávkou bude čínska metropola Čchung-čching. Tá bude na každom rohu žiariť neónovými farbami, ak ste náhodou hrali málo Cyberpunku.

Predposledná misia nás prenesie do horúčav Južnej Ameriky. Presnejšie navštívime exotické mesto Mendoza v Argentíne, ktoré nám poskytne pohľad na nádherné scenérie. Celý príbeh trilógie pred zaslúženou pauzou od série zakončíme v ľadových horách Karpát v Rumunsku. Toto miesto je úzko späté s minulosťou Ageta 47, ktorý sa tu dokonca narodil.

K tomu všetkému si prirátajte ešte známe lokácie z predošlých dvoch hier, pokiaľ ich vlastníte. Poprípade budú dostupné k dokúpeniu v Access Passoch za výhodnú sumu. Hra Hitman 3 vychádza 20. januára na PC, PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X/S a Stadia. Neskôr bude dostupná aj na Nintendo Switch prostredníctvom cloudového streamingu.

Tešíte sa na (zatiaľ) posledné dobrodružstvo Agenta 47? Vaše názory nám napíšte do komentárov!

Zdroj: geektyrant.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -