Česká hra Kingdom Come: Deliverance je zadarmo na Epic Games Store

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 23 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Obchod Epic Games Store pokračuje v rozdávaní hier zadarmo aj v roku 2020. Tento týždeň sa môžeme tešiť z dvoch ďalších titulov, pričom jeden z nich je v našich končinách veľmi obľúbeným. Prvou hrou zdarma je Kingdom Come: Deliverance od českého štúdia Warhorse Studios, ktorého zakladateľom je známy tvorca a scenárista počítačových hier Daniel Vávra.

MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ

Presne pred rokom bolo štúdio odkúpené spoločnosťou Koch Media (ktoré patrí pod THQ Nordic) za 42.8 miliónov eur. Samotná hra zas vyšla pred dvoma rokmi, 13. februára 2018. Teraz sa môžete do otvoreného stredovekého RPG sveta ponoriť úplne zadarmo, aj keď nedostanete všetok obsah, ktorý hra ponúka.

Hra Kingdom Come: Deliverance je zadarmo

Počas svojej existencie sa hra dočkala hneď niekoľkých prídavkov vo forme DLC, ktoré bezplatná verzia na Epic Games Store bohužiaľ neponúka. Ale to vôbec nevadí, pretože už pri samotnom príbehu a vedľajších misiách dokážete stráviť okolo 70 hodín. Ako je spomenuté vyššie, Kingdom Come: Deliverance je RPG titulom zasadeným do open-world stredovekého sveta.

Jeho najväčším rozdielom oproti titulom ako Zaklínač 3: Divoký Hon alebo Skyrim je fakt, že sa v hre nenachádzajú žiadne nadprirodzené elementy. Pozeráme sa čisto na rytiersky príbeh, ktorý má jeden z najlepších súbojových systémov na trhu. Pokiaľ teda nemáte s kým tráviť Valentína, tak táto hra zadarmo je pre vás výbornou voľbou.

hra Kingdom Come: Deliverance je zadarmo
Zdroj: neowin.net

Druhou hrou zadarmo je kreslený Aztez, teda hybrid bojovky a ťahovej stratégie. Obe hry si môžete stiahnuť zadarmo priamo v kliente Epic Games alebo priamo cez ich webovú stránku. Na stiahnutie musíte mať vytvorený účet. Hry sú zadarmo dostupné len do 20. februára 2020, takže nie je čas strácať čas.

Dokonca poznáme aj meno hry, ktorú si bezplatne budeme môcť stiahnuť budúci týždeň. Od 20. februára do 27. februára bude zadarmo strategická kartová hra Faeria. Práve prostredníctvom týchto týždenných hier zadarmo sa spoločnosť Epic Games pomaly stáva obľúbenejšou ako Steam, ktorý stále drží ceny svojich hier na vysokej úrovni.

MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ

Stiahnuté hry vám z knižnice už nezmiznú. Tak čo, vydáte sa do historického Česka?

Zdroj: epicgames.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -