OFFOstatné

Tvorcovia hry Until Dawn prichádzajú s vlastnou hororovou sériou! Pozrite si hrozivú ukážku na prvú časť

Obrovská herná konferencia Gamescom 2018 v Nemecku je v plnom prúde! Svedčia o tom aj výborné novinky z herného sveta, ktoré prichádzajú na dennej báze. Jednou z nich je aj tá, že vývojári zo Supermassive Games pre nás chystajú celú hernú sériu. Pokiaľ vám tento názov nie je známy, určite budete poznať hru Until Dawn, ktorú nám priniesli ešte späť v roku 2015. Dodnes ide o jednu z najlepších hororových hier na trhu, s neuveriteľne mrazivou atmosférou a výbornou hrateľnosťou. V tejto hre sa nachádza až 9 postáv, ktoré môžu na základe vašich rozhodnutí prežiť, alebo aj všetky zomrieť. Čo si pre nás teda vývojári prichystali?

Man of Medan

Zdroj: blog.us.playstation.com

Hra Man of Medan bude prvou časťou zbierky!

Na akcii Gamescom 2018 bola oznámená nová hororová séria s názvom The Dark Pictures Anthology. Presnejšie pôjde o zbierku cinematických hororových hier (podobných Until Dawn), ktoré spolu nebudú nijak súvisieť. Počas svojej prezentácie nám hneď odhalili prvú z nich, ktorá nesie názov Man of Medan. Tú si dokonca užijeme už v roku 2019. Príbeh sa zameria na štvoricu Američanov, ktorí sa na potápačskej lodi vydajú na Južný Pacifik. Okrem párty na palube sa však vydali hľadať aj vrak potopenej lode z Druhej svetovej vojny, ktorá sa údajne nachádza pod hladinou. Nič však nepôjde podľa ich plánov keď zistia, že uviazli na tejto lodi duchov, z ktorej niet návratu…

Vývojári nás lákajú na to, že každá hra v sérii bude mať unikátny nový príbeh, zasadenie a postavy. Na základe našich rozhodnutí máme čakať rôzne konce a scenáre, kvôli ktorým môžeme hru pokojne prejsť aj viackrát. Všetky hrateľné charaktery môžu prežiť, no každá z nich, alebo aj všetky môžu zomrieť. Všetko sa odvíja od našich rozhodnutí v hre. A čo je na tom všetkom to najlepšie? Táto herná séria bude dostupná ako na PlayStation 4, tak aj na PC a Xbox. Pri Until Dawn išlo o exkluzivitu pre PlayStation, takže sa naozaj tešíme!

Adam Martiš
About author

Volám sa Adam, mám 19 rokov, na vysokej škole študujem masmediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport - celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.
  Related posts
  Ostatné

  Zabudnite na štúdio Fox. Myšiak Disney oficiálne mení jeho ikonický názov

  Ostatné

  Pripravte si galeóny, prvý oficiálny Harry Potter obchod bude otvorený už toto leto

  Ostatné

  Bežte 3. mája s celým svetom. Registrujte sa na Wings for Life World Run 2020

  OFF

  Tipy na darčeky pre filmových a seriálových nadšencov

  Pridaj komentár