IGN konečne vydalo trailer na hru Peaky Blinders: Mastermind. Staňte sa šéfom ikonického gangu

Nenechajte si ujsť

Seriál Peaky Blinders z produkcie britskej BBC je gangsterskou drámou, ktorá je inšpirovaná skutočným príbehom. Opisuje život gangu, ktorý skutočne pôsobil v anglickom Birminghame v 20. rokoch minulého storočia. Gang sa preslávil žiletkami, ktoré mali jeho členovia ukryté na šiltoch svojich špecifických baretiek. Teraz bude známy gang Peaky Blinders značiť aj vlastná hra s podtitulom „Mastermind„.

Hra Peaky Blinders: Mastermind

Hra je celá inšpirovaná seriálom, takže sa v nej môžete stretnúť s vašimi obľúbenými charaktermi. Tvorcovia hry prezradili, že celú hru zostavili tak, aby ste mohli ovládať všetky postavy a aby ste mohli napríklad naplánovať prepracovanú lúpež alebo útek z väzenia. Vývojári si taktiež myslia, že ich tím pri adaptácií deja zo seriálu do hry odviedol skvelú prácu. Ohodnoťte ju sami.

Avšak Peaky Blinders: Mastermind nie je úplne v štýle titulov ako je GTA, čo si mohli mnohí pôvodne predstaviť. Namiesto toho ide hlavne o logickú hru pre PS4, Xbox One, Nintendo Switch a tento rok sa dočkáme aj verzie pre PC.

Tento fakt môže niektorých ľudí sklamať, no podľa malého prieskumu sa novinka môže pochváliť jedinečnými nápadmi a má potenciál byť skvelým dielom. Milovníkom seriálu sa bude určite páčiť.

peaky blinders
Zdroj: gamesradar.com

Hráči začínajú tým, že sa zmocnia kontroly nad šiestimi postavami rodiny Shelbiovcov. Každý člen má svoje unikátne zručnosti, ktoré vám pomôžu pobybovať sa počas misií.

Napríklad Ada sa postará o rozptýlenie, Arthur je váš muž, pokiaľ ide o bitie a rozbíjanie dverí, Tommy je strašidelný a Polly je vynikajúca pri zámočníckych prácach a pri úplatkoch. Ak vám tieto štyria osoby nestačia, tak tu máme tiež Johna, ktorý je kráľom podpaľačstva, zatiaľ čo Finn sa špecializuje na plíženie sa a vreckovanie všetkého, čo môže.

Hráč sa počas hry bude cítiť ako inteligentný a sofistikovaný vodca, ktorým je Tommy,
povedal riaditeľ hry James Marsden IGN.

MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ

Kedy si novinku zahráme?

Aj keď ešte nebol stanovený žiadny oficiálny dátum vydania, očakáva sa, že hra bude vydaná niekedy počas leta 2020. Celkovo znie to zatiaľ vyzerá ako fascinujúci zážitok a tvorcovia sľubujú, že si užijete veľa zábavy.
No a ja sám sa ako veľký fanúšik seriálu už neviem dočkať.

Zdroj: polygon.com, gamesradar.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -